Goniec.pl > Wiadomości > Policja poszukuje 15-letniej Oliwii. Opuściła ośrodek, po czym ślad po niej zaginął
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 29.04.2023 11:55

Policja poszukuje 15-letniej Oliwii. Opuściła ośrodek, po czym ślad po niej zaginął

Zaginiona Oliwia Dudek
policja podkarpacka & policja małopolska

Małopolska policja poszukuje 15-letniej Oliwii Dudek. W marcu dziewczyna niespodziewanie oddaliła się z ośrodka w śląskim Radzionkowie. Do chwili obecnej rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Mundurowi apelują o pomoc.

Zaginęła 15-letnia Oliwia Dudek. Policja prosi o pomoc

11 marca 2023 roku Oliwia Dudek samowolnie opuściła Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Radzionkowie (woj. śląskie). 15-latka do dziś nie wróciła do placówki ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Jak informuje

 małopolska policja, dziewczyna może w tym momencie przebywać w Krakowie, co uzasadniałoby prowadzenie poszukiwań m.in. właśnie na terenie stolicy Małopolski.

Skandal na pogrzebie w polskim mieście. Chcieli pochować złą osobę

Rysopis zaginionej. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach 15-latki

Krakowska policja udostępniła na swojej stronie internetowej zdjęcie oraz rysopis zaginionej. Wynika z niego, że Oliwia ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy oraz długie, czarne włosy. 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-910 lub pod numer alarmowym 112 - apelują funkcjonariusze. 

Poszukiwania 44-letniej Anny Grodzkiej

Równocześnie, pod Grodziskiem Mazowieckim trwają poszukiwania 44-letniej Anny Grodzkiej, która zaginęła w minioną środę (26.04). Zaginiona nie wróciła na noc do domu.  

- Kobieta w środę 26 kwietnia ok. godziny 9.00 wyszła z domu w Książenicach i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby, które mają informacje o miejscu przebywania zaginionej lub mogące pomóc w odnalezieniu jej, prosimy o kontakt z policjantami grodziskiej komendy - napisała w komunikacie oficer prasowy asp. sztab. Katarzyna Zych z policji w grodzisku Mazowieckim.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej i jej obecnego miejsca pobytu policja prosi kierować do funkcjonariuszy grodziskiej komendy na całodobowe numery telefonów 47 72 42-901 oraz  47 72 42-213 lub 112.

Źródło: Polska Policja