Goniec.pl > Wiadomości > Pilne poszukiwania 44-letniej Anny. Są nowe fakty, policja prosi o pomoc
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 28.04.2023 19:52

Pilne poszukiwania 44-letniej Anny. Są nowe fakty, policja prosi o pomoc

Anna Grodzka poszukiwania
Polska Policja

Pod Grodziskiem Mazowieckim poszukiwana jest 44-letnia Anna Grodzka, która zaginęła w minioną środę (26.04). Kobieta po raz ostatni była widziana w pobliżu Książenic. Policja opublikowała wizerunek i rysopis zaginionej.

Zaginęła Anna Grodzka z Książenic

Anna Grodzka nie wróciła na noc do domu. Wtedy jej bliscy zaalarmowali mundurowych. Funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania 44-latki od środowego wieczoru. 

Kobieta w środę 26 kwietnia ok. godziny 9.00 wyszła z domu w Książenicach i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby, które mają informacje o miejscu przebywania zaginionej lub mogące pomóc w odnalezieniu jej, prosimy o kontakt z policjantami grodziskiej komendy - napisała w komunikacie oficer prasowy asp. sztab. Katarzyna Zych z policji w grodzisku Mazowieckim.

Skandal na pogrzebie w polskim mieście. Chcieli pochować złą osobę

Na razie poszukiwania nie przyniosły efektu

Działania poszukiwawcze są prowadzone przez funkcjonariuszy policji wspieranych przez strażaków, strażników miejskich z udziałem psów tropiących, dronów i policyjnego śmigłowca. W czwartek szukano 44-latki m.in. przy użyciu śmigłowca.

Jak podaje policja, poszukiwane prowadzone są w głównie w lasach. - Sprawdzane są przede wszystkim obszary zalesione i zadrzewione. Funkcjonariusze sprawdzają też wszystkie inne prawdopodobne miejsca pobytu 44-latki - powiedziała dziś (28.04) as.p szt. Katarzyna Zych.

Policja prosi o pomoc

Policjanci udostępnili rysopis zaginionej. Anna Grodzka ma 44 lata, ok. 165 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i ciemne włosy do ramion. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemny dres, czarną kurtkę oraz białe buty sportowe.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej i jej obecnego miejsca pobytu policja prosi kierować do funkcjonariuszy grodziskiej komendy na całodobowe numery telefonów 47 72 42-901 oraz  47 72 42-213 lub 112.

Zrzut ekranu 2023-04-28 185044.jpg

fot. Materiały policyjne

Źródło: Polska Policja