Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Pokazał jak nauczyciele "bawią się" na studniówce. Nagranie hitem sieci
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 19.02.2023 18:33

Pokazał jak nauczyciele "bawią się" na studniówce. Nagranie hitem sieci

Studniówka
TikTok Dj Gatsby

Studniówka to bez wątpienia jedna z tych imprez, którą zapamiętuje się do końca życia. W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać parkiet po stronie uczniów oraz ten po stronie grona nauczycielskiego. Różnica jest znacząca.

Studniówka - jedyna taka impreza

Studniówka, czyli przedmaturalna impreza odbywająca się około stu dni przed egzaminami dojrzałości, to bez wątpienia jeden z najbardziej niezapomnianych wieczorów w życiu każdego z nas. Otwierający tradycyjnie imprezę polonez oraz towarzysząca mu podniosłość, z biegiem radosnego wieczoru przekształca się dzikie pląsy i bezgraniczne tańce.

W ostatnim czasie internet zalały nagrania z niepowtarzalnych zabaw studniówkowych z całej Polski. Prawdziwą furorę robi krótkie wideo, zamieszczone przez Dj-a Gatsby'ego na TikToku. 

52-letni pracownik Poczty Polskiej zginął w wypadku. Teraz szukają jego rodziny

Znaczna różnica na parkiecie po stronie uczniów i nauczycieli

Na filmiku, który wyświetliło niemal pół miliona użytkowników popularnego serwisu, widać pełny parkiet, wypełniony po brzegi wesoło pląsającymi uczniami jednej z polskich szkół. Młodzi ludzie uwiecznieni na nagraniu ewidentnie czują się doskonale i starają się korzystać z niepowtarzalnej chwili w stu procentach. 

W pewnym momencie autor filmiku kieruje obiektyw kamery w stronę stolików nauczycielskich oraz fragmentu parkietu po tamtej stronie. Jak się jednak okazuje, miejsce, które powinni wypełniać przedstawiciele grona pedagogicznego… świeci pustkami. 

Pomimo absencji grona nauczycielskiego na poniższym nagraniu, internauci wzięli w obronę pedagogów. - U mnie właśnie najlepiej na parkiecie bawili się nauczyciele - komentuje jedna z użytkowniczek TikToka. - U mnie nauczyciele mieli stoliki w osobnej sali ale tańczyli na naszej sali bo u nich miejsca nie było do tego. Bardzo fajnie się bawili widziałam - dodaje kolejna internautka. 

 

Kolejne hitowe nagranie

To kolejne nagranie z tegorocznych studniówek, które stało się istnym hitem sieci. Prawdziwy hit został zamieszczony ostatnio przez ucznia jednej ze szkół. Młody człowiek, nie zwracając uwagi na konwenanse, szaleje na parkiecie wraz ze swoją dyrektorką. 

Nic dziwnego, pląsy na parkiecie w wykonaniu ucznia i dyrektorki szkoły to nie lada widowisko, które z pewnością wspominane będzie jeszcze przez lata! Całość trzeba zobaczyć samemu.

 

@mateuszripa Pozdrawiam panią dyrektor #studniówka #dance #teacher Dzieki @tiktok ♬ dźwięk oryginalny - ripcia

 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: twitter.com/GoniecPL

Źródło: TikTok

Tagi: Matura TikTok