Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Ostatnia podróż motocyklisty. Zderzenie z osobówką zakończyło jego życie
Jakub Franek
Jakub Franek 20.02.2023 11:04

Ostatnia podróż motocyklisty. Zderzenie z osobówką zakończyło jego życie

Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 212
KPP Bytów

Tragedia w miejscowości Czarna Dąbrówka niedaleko Bytomia. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem, w wyniku wypadku zginęła jedna osoba. Policja prowadzi śledztwo mające na celu ustalić szczegółowe przyczyny zdarzenia. Na chwilę obecną odcinek drogi, na którym doszło do wypadku, jest zablokowany.

Tragiczny wypadek samochodowy

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 20 lutego około godziny 8:00. Samochód osobowy podróżujący drogą wojewódzką nr 212 z Czarnej Dąbrówki do Kozina zderzył się czołowo z podróżującym w przeciwnym kierunku motocyklem. Na miejsce natychmiastowo zostały wezwane służby szybkiego reagowania.

52-letni pracownik Poczty Polskiej zginął w wypadku. Teraz szukają jego rodziny

Nie żyje motocyklista

Poszkodowanymi w wypadku zajęły się lokalne służby ratownictwa medycznego. Niestety, pomimo szybkiej interwencji nie udało się uratować kierującego jednośladem mieszkańca powiatu bytowskiego. Motocyklista zginął na miejscu. Policja zabezpieczyła odcinek szosy, na którym doszło do wypadku. Obecnie trasa jest całkowicie zablokowana.

Policja prowadzi śledztwo

- Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zorganizowali objazdy. Teraz pod nadzorem prokuratora wykonują szczegółowe oględziny, zabezpieczają wszelkie ślady oraz wykonują dokumentację fotograficzną. Na podstawie zebranego materiału dowodowego ustalą szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - mówi starszy sierżant Dawid Łaszcz, rzecznik prasowy KPP w Bytowie.

Na miejscu pracuje obecnie technik kryminalistyki, policjanci przesłuchują świadków zdarzenia. Na chwilę obecną nie udało się ustalić szczegółowej przyczyny wypadku, śledztwo nadal trwa.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL