Goniec.pl > Wiadomości > Nie żyje Wiktoria Kozłowska
Maria Glinka
Maria Glinka 30.12.2021 14:53

Nie żyje Wiktoria Kozłowska

Flickr/Graham Maciver, https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/
Flickr/Graham Maciver, https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/

Wiktoria Kozłowska została potrącona na przejściu dla pieszych. Mieszkańcy Oleśnicy, z której pochodziła poszkodowana, zbierali pieniądze na jej rehabilitację. Dzisiaj pojawiły się informacje, że 24-latka zmarła.

Młoda kobieta przebywała w śpiączce niespełna dwa miesiące. Informacje o jej śmierci podał portal olesnica.naszemiasto.pl.

Potrącił ją samochód, zapadła w śpiączkę. Partner uruchomił zbiórkę pieniędzy

W listopadzie Wiktoria Kozłowska została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych. Miała uraz czaszkowo-mózgowy, twarzoczaszki i kości łonowej. Wypadek był na tyle poważny, że 24-latka zapadła w śpiączkę. Na początku grudnia przeszła operację żuchwy.

W walkę o powrót do zdrowia Wiktorii Kozłowskiej natychmiast zaangażował się jej partner - Przemysław. Uruchomił internetową zbiórkę pieniędzy, ponieważ rehabilitacja przekraczała ich możliwości finansowe.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

"Przede wszystkim Wiktoria też musi trafić do najlepszego ośrodka gdzie będą ją wybudzać. [...] Niestety koszty takiego ośrodka to około 30 000 zł miesięcznie. Nie jesteśmy w stanie zapewnić takich środków na cały okres rehabilitacji, który może trwać miesiącami", czytamy w opisie zbiórki, który cytuje portal olesnica.naszemiasto.pl.

Wiktoria Kozłowska nie żyje

W internetową zbiórkę zaangażowało się wielu mieszkańców Oleśnicy. Poruszeni historią 24-latki, wpłacali zarówno pokaźne sumy, jak i symboliczne datki.

W czwartek 30 grudnia 2021 r. media obiegły tragiczne informacje. Wiktoria Kozłowska zmarła w jednym z wrocławskich szpitali.

Rzuciła prawo dla informatyki, wspierała chorych na raka

Kim była Wiktoria Kozłowska? Jej partner przytoczył jej historię w opisie zbiórki pieniędzy na rehabilitację. 24-latka pochodziła z Oleśnicy, ale mieszkała we Wrocławiu.

Przemysław zdradził, że poznał "ambitną i piękną" Wiktorię Kozłowską dwa lata temu na studiach. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Para szybko zamieszkała razem.

Na początku Wiktoria Kozłowska studiowała prawo, ale rzuciła ten kierunek i wybrała informatykę. "Świetnie się w tym odnalazła. Największą frajdę sprawiały jej zajęcia z sieci oraz rozbieranie komputerów do ostatniej śrubki i ich naprawa", czytamy w opisie zbiórki.

Partner wspomniał, że Wiktoria Kozłowska lubiła także rysować, a w ubiegłym roku zaczęła trenować projektowanie tatuaży na tablecie graficznym. 24-latka nie była obojętna na cierpienie innych - postanowiła obciąć długie włosy i oddać je fundacji wspierającej kobiety chorujące na raka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

źródło: olesnica.naszemiasto.pl

Tagi: Nie żyje