Goniec.pl
Nie żyje [świeczki cmentarne]

Pixabay.com/pixel2013/CC0

Nie żyje Łukasz Jeleń. Brat sportowca przekazał mediom nowe informacje

15 Marca 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Nie żyje znany polski sportowiec, Łukasz Jeleń. Teraz na jaw wypływają nowe fakty dotyczące śmierci piłkarza. Jak informują rodzina i przyjaciele, wszyscy są wstrząśnięci informacją o śmierci 38-latka. Z najnowszych informacji wynika, że Jeleń od dłuższeg

Informację o tym, że Łukasz Jeleń nie żyje, przekazała redakcja WP Sportowe Fakty. Jak dodają dziennikarze, wiadomość spłynęła do nich od bliskiego znajomego sportowca. Przyjaciel zawodnika przekazał dane, co było przyczyną śmierci Łukasz Jelenia. Jak wskazuje mężczyzna, od lat bardzo dobrze zna się z rodziną zmarłego piłkarza.

Nie żyje polski piłkarz

Jak informują Sportowe Fakty, Łukasz Jeleń od nieco ponad dwóch tygodni czuł się kiepsko. Z powodu kaszlu postanowił oszczędzać się i pozostawał w domu, gdzie starał się zregenerować i powrócić do pełni sił. Niestety, objawy nasilały się, co spowodowało, że w zeszłym tygodniu piłkarz trafił do szpitala. Nic nie wskazywało, że jego stan zdrowia nagle się pogorszył.

Piłkarz od dwóch tygodni uskarżał się na kaszel. Próbował „na własną rękę” podkurować się. Dlatego też przebywał w domu, gdzie odpoczywał i zbierał siły. Niestety, objawy nasilały się. W zeszłym tygodniu został przetransportowany do szpitala, gdzie wykonano test na obecność koronawirusa. Wynik był negatywny. Zawodnik otrzymał wypis ze szpitala i wrócił do domu.

Jak przekazują Sportowe Fakty, nic nie wskazywało, że stan zdrowia mężczyzny nagle się pogorszy. W momencie, w którym opuszczał szpital jego sytuacja była stabilna. Niestety, po przybyciu do domu, jego objawy znów się nasiliły. Konieczna okazała się reanimacja. Według świadków trwała ona ponad godzinę. Niestety, nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Mężczyzna zmarł w niedzielę nad ranem.

- W tym trudnym momencie łączymy się z rodziną i najbliższymi śp. Łukasza Jelenia w bólu i cierpieniu oraz składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia... - przekazali redaktorzy z serwisu sportowebeskidy.pl 

Łukasz Jeleń nie żyje

Oficjalne przyczyny zgonu nie są jeszcze znane. Jak przekazał w rozmowie z redakcją WP brat nieżyjącego Łukasz Jelenia, Ireneusz, rodzina czeka aktualnie na wyniki sekcji zwłok. Rodzina planuje uroczystości pogrzebowe. Jak zapowiedziano, ostatnie pożegnanie odbędzie się w ten piątek.

Łukasz Jeleń urodził się w 1983 roku. Był piłkarzem, największą karierę rozwinął w klubie Piast Cieszyn. Był wychowankiem tego klubu, miał w nim wielu przyjaciół i znajomych. Mężczyzna zaliczył także krótkie epizody w innych drużynach z regionu. Przez całe życie związany był z Beskidami.

Prywatnie Łukasz Jeleń był bratem Ireneusza Jelenia, który występował między innymi w Wiśle Płock czy Górniku Zabrze, czy we francuskim AJ Auxerre.

Łukasz Jeleń był zawodnikiem Piasta Cieszyn. Podobnie jak jego brat, grał jako napastnik. - Całe cieszyńskie środowisko jest wstrząśnięte tą śmiercią - przekazał redakcji Sportowych Faktów Bartłomiej Malec z portalu Sportowe Beskidy.

Dziennikarz, który osobiście znał zmarłego piłkarza dodaje, że mężczyzna był bardzo szanowany przez lokalną społeczność i miał wielu znajomych. -  Łukasz miał wielu znajomych, był bardzo zżyty z tutejszą społecznością. Zawsze miły, sympatyczny. W Piaście pomagał też przy treningach grup młodzieżowych. Był bardzo szanowaną postacią w naszym regionie - dodaje dziennikarz Sportowych Beskidów.

Klub Piast Cieszyn zmienił swoje barwy na żałobną czerń, by oddać cześć zmarłemu przyjacielowi.

Źródło: https://odeszliodnas.ox.pl/

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl

Źródło: WP Sportowe Fakty, Sportowe Beskidy

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >