Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Lubuskie: Przypadkowy przechodzień natknął się na zmasakrowane zwłoki. Ofiarą jest 25-letni mężczyzna
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 07.07.2022 21:47

Lubuskie: Przypadkowy przechodzień natknął się na zmasakrowane zwłoki. Ofiarą jest 25-letni mężczyzna

Lubuskie: Przypadkowy przechodzień natknął się na zmasakrowane zwłoki. Ofiarą jest 25-letni mężczyzna
DOMIN/AGENCJA SE/East News [zdjęcie ilustracyjne]

Dramatyczny finał przechadzki w okolicach Krosna Odrzańskiego (woj. lubuskie). Przypadkowy spacerowicz odnalazł na ścieżce rowerowej zwłoki młodego mężczyzny. Ciało pełne było ran kłutych i ciętych, które sugerują, że doszło do brutalnej zbrodni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policja i prokuratura. Ta wakacyjna przechadzka z pewnością długo będzie śniła się po nocach spacerowiczowi, który chciał spędzić miłe chwile na łonie natury i udał się w okolice ścieżki rowerowej na odcinku Struga - Bytnica koło Krosna Odrzańskiego. Zamiast bowiem cieszyć się dopisującą pogodą i śpiewem ptaków, przechodzień zmuszony był wziąć udział w policyjnej interwencji.

Makabryczne odkrycie na ścieżce rowerowej

W czwartek,7 lipca br. policja w Krośnie Odrzańskim odebrała niepokojące zawiadomienie od osoby, która spacerując, natknęła się na zwłoki należącego do młodego mężczyzny. Jakby tego było mało, drastyczność widoku potęgował fakt, że ciało pełne było krwawych ran.

Funkcjonariusze dość szybko ustalili, że denat, posiadający liczne rany kłute i cięte na klatce piersiowej i żuchwie, miał zaledwie 25 lat. Jego obrażenia każą przypuszczać, że padł on ofiarą ataku przy użyciu ostrego narzędzia.

25-latek najprawdopodobniej padł ofiarą zabójstwa

Wciąż zagadką pozostaje to, czy mężczyzna był rowerzystą, przechodniem, a może w zupełnie innym celu znalazł się na ścieżce rowerowej. Ustaleniom podlega także to, czy do jego śmierci doszło w miejscu znalezienia zwłok, czy też ciało jedynie tam porzucono.

Na wiele pytań odpowiedzieć ma sekcja zwłok, którą zaplanowano na piątek, 8 lipca. Po tym, jak przeprowadzono skrupulatne oględziny pod nadzorem prokuratora, czynności uznano za zakończone i ruszyło śledztwo, w ramach którego m.in. przesłuchiwani są świadkowie.

Służby nie udzielają szczegółowych informacji w sprawie, ale niewykluczone, że 25-latek został brutalnie zamordowany. Do tej pory postępowanie nie doprowadziło do zatrzymania żadnego podejrzanego.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: o2.pl