Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Lidl otworzył swój pierwszy outlet. Poznaliśmy ceny
Monika Majko
Monika Majko 06.05.2021 14:26

Lidl otworzył swój pierwszy outlet. Poznaliśmy ceny

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Google Street View Lidl, Ozimska 184, Opole

Outlet Lidla powstał w starym sklepie sieci, który przeniesiono do znajdującego się tuż obok nowego budynku. W wyprzedażowym sklepie klienci nie znajdą jednak produktów spożywczych. W obniżonych cenach dostępne są za to ubrania, dekoracje i przedmioty użytku domowego.

Lidl otworzył w Opolu swój pierwszy outlet w Polsce

Choć sklep wyprzedażowy jest dopiero testowany przez sieć Lidl w Polsce, już od początku wywołuje spore emocje wśród klientów w sieci. Przedstawiciele sieci zapowiedzieli, że w outlecie dostępne będą m.in. końcówki kolekcji odzieżowych oraz sezonowych produktów, a ich ceny mają być obniżane nawet do 80 proc.

Outlet przy ulicy Ozimskiej działa od marca tego roku, a niedawno odwiedził go jeden z dziennikarzy portalu money.pl. Z relacji reportera wynika, że w sklepie dostępne są głównie ubrania, a na szczególnie udane łowy mogą liczyć klientki. 

Klientki sklepu mogą znaleźć w nim legginsy za kilka zł, swetry za 24,99 zł czy spodnie za 14,99 zł. Dostępne są również sukienki za 19,99 zł oraz koszule w cenie 16,99 zł. Dostawy towaru do outletu przychodzą co dwa tygodnie, więc można skompletować garderobę na cały rok i zaoszczędzić sporo pieniędzy.

[EMBED-242]

Na miejscu dostępne są również ubrania dla dzieci i mężczyzn, ich wybór na razie jest jednak mniejszy. Do sklepu trafia również obuwie, a także m.in. narzędzia do majsterkowania, torby podróżnicze, zabawki, dekoracje oraz urządzenia użytku domowego. Wszystkie artykuły są przecenione, a wyjątkowe okazje kuszą coraz więcej klientów.

Tagi: