Goniec.pl
Lidl otworzył swój outlet

Google Street View Lidl, Ozimska 184, Opole

Lidl otworzył swój pierwszy outlet. Poznaliśmy ceny

24 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Lidl otworzył w Polsce swój pierwszy outlet, a jego lokalizacja niedawno wyszła na jaw. Sklep znajduje się w Opolu na ulicy Ozimskiej i jak podkreśla sieć, na razie jest testowany. Duże obniżki przyciągają jednak sporo klientów, któr

Outlet Lidla powstał w starym sklepie sieci, który przeniesiono do znajdującego się tuż obok nowego budynku. W wyprzedażowym sklepie klienci nie znajdą jednak produktów spożywczych. W obniżonych cenach dostępne są za to ubrania, dekoracje i przedmioty użytku domowego.

Lidl otworzył w Opolu swój pierwszy outlet w Polsce

Choć sklep wyprzedażowy jest dopiero testowany przez sieć Lidl w Polsce, już od początku wywołuje spore emocje wśród klientów w sieci. Przedstawiciele sieci zapowiedzieli, że w outlecie dostępne będą m.in. końcówki kolekcji odzieżowych oraz sezonowych produktów, a ich ceny mają być obniżane nawet do 80 proc.

Outlet przy ulicy Ozimskiej działa od marca tego roku, a niedawno odwiedził go jeden z dziennikarzy portalu money.pl. Z relacji reportera wynika, że w sklepie dostępne są głównie ubrania, a na szczególnie udane łowy mogą liczyć klientki. 

Klientki sklepu mogą znaleźć w nim legginsy za kilka zł, swetry za 24,99 zł czy spodnie za 14,99 zł. Dostępne są również sukienki za 19,99 zł oraz koszule w cenie 16,99 zł. Dostawy towaru do outletu przychodzą co dwa tygodnie, więc można skompletować garderobę na cały rok i zaoszczędzić sporo pieniędzy.

[EMBED-242]

Na miejscu dostępne są również ubrania dla dzieci i mężczyzn, ich wybór na razie jest jednak mniejszy. Do sklepu trafia również obuwie, a także m.in. narzędzia do majsterkowania, torby podróżnicze, zabawki, dekoracje oraz urządzenia użytku domowego. Wszystkie artykuły są przecenione, a wyjątkowe okazje kuszą coraz więcej klientów.

Monika Majko

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

policja

Wiadomości

Zachodniopomorskie: W pensjonacie znaleziono zwłoki 40-latka. Prawdopodobnie doszło do zbrodni

Czytaj więcej >
sinice

Wiadomości

Mężczyzna wykąpał się w Bałtyku. Jest zakażony bakterią Vibrio vulnificus

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski ocenił wystąpienie Andrzeja Dudy podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ

Czytaj więcej >
konferencja

Wiadomości

Posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba zostali wyproszeni z konferencji prasowej

Czytaj więcej >
tk

Wiadomości

Trybunał Konstytucyjny odroczył rozprawę w sprawie wyższości prawa unijnego nad krajowym

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Andrzej Duda przed sesją ONZ pomylił prezydentów USA

Czytaj więcej >