Goniec.pl > Wiadomości > Emilia wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Rodzina i policja zaapelowali o pilną pomoc
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 07.04.2023 12:58

Emilia wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Rodzina i policja zaapelowali o pilną pomoc

None

Komenda Miejska Policji z Opola poszukuje zaginionej Emilii Trojanowskiej. 17-latka ostatni raz widziana była 1 kwietnia. Od tego dnia ślad po niej zaginął. Mundurowi proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionej.

 

Zaginęła 17-letnia Emilia Trojanowska

Trwają poszukiwania 17-letniej Emilii Trojanowskiej. Nastolatka zniknęła 1 kwietnia i od tego czasu rodzina nie ma z nią kontaktu. 17-latka miała samowolnie oddalić się z miejsca zamieszkania.

Dziewczyna ma ok. 160 cm wzrostu i średniej długości blond włosy. Jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, czarne spodnie oraz biały golf.

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski zostanie bezdomny? Jego dom nagle zniknął

Policja apeluje o pomoc

Mundurowi z Opola proszą o kontakt w przypadku posiadania jakichkolwiek informacji wskazujących na to, gdzie obecnie przebywa 17-latka. Osoby posiadające informacje o miejscu pobytu Emilii proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45, lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Poszukiwania 17-latki ze Szczecinka

Trwają również poszukiwania 17-letniej Oliwii Kreklau. Dziewczyna poszukiwana jest przez policję ze Szczecinka. Po raz ostatni widziana była 1 marca. Nastolatka miała świętować siedemnaste urodziny. Tego dnia wyszła z domu z chłopakiem i nie wróciła już do miejsca zamieszkania. 

- Następnego dnia wysłała do rodziny wiadomość SMS, podając godzinę swojego powrotu. Od tamtej chwili nastolatka nie nawiązała już żadnego kontaktu z rodziną - przekazała st. asp. Anna Matys.

Źródło: policja.pl