Goniec.pl > Polska > Biedronka znowu kusi wielkimi promocjami. „Limit dzienny – 6 opakowań”
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 01.06.2023 15:36

Biedronka znowu kusi wielkimi promocjami. „Limit dzienny – 6 opakowań”

Biedronka
Iberion

Biedronka znowu pozytywnie zaskakuje swoich klientów i wyciąga do nich pomocną dłoń w związku z wysoką inflacją. Popularny dyskont przy okazji Dnia Dziecka rusza właśnie z nowymi promocjami. Od 1 czerwca można naprawdę sporo zaoszczędzić, korzystając z ciekawych propozycji sklepu. 

Biedronka z kolejnymi promocjami dla swoich klientów

Biedronka już od 1 czerwca wprowadza szereg promocji i nowości. Tylko w czwartek w ofercie 1+1 gratis objęto wszelkie lody marki Marletto. Na patyku, w rożku, w kubeczku, sandwicze i tubki. To prawdziwy raj dla małych klientów, którzy mogą świętować Dzień Dziecka w iście wymarzony sposób, racząc się zimnymi lodami. 

- Limit dzienny - 10 produktów (maks. 5 gratis) na kartę Moja Biedronka. Przy zakupie dwóch produktów (w ramach jednej transakcji) - rabat o wartości najtańszego produktu. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne. Oferta nie dotyczy zbiorczych opakowań z lodami (wielopaków) - zaznacza Biedronka.

Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Biedronka przygotowała wiele promocji na najbliższe dni. Pamiętaj o karcie

Produkty będą dostępne do wyczerpania zapasów. Warto pamiętać, że wszystkie promocje wymagają od nas posiadani karty Moja Biedronka, lub chociaż numeru telefonu posiadacza takiej karty.

- Asortyment może się różnić w zależności od sklepu. Lista produktów objętych promocją dostępna na stronie internetowej Biedronki. Akcja promocyjna nie łączy się z innymi akcjami (poza akcjami z voucherem). W przypadku spełnienia warunków dla więcej niż jednej akcji stosuje się akcję korzystniejszą dla uczestnika – podsumowuje dyskont. 

Biedronka z ciekawymi promocjami od czwartku

Biedronka przygotowała wiele ciekawych okazji na najbliższy weekend. Od czwartku (1 czerwca) do soboty (3 czerwca) będzie można skorzystać z kilku naprawdę opłacających się naszemu portfelowi promocji. 

1+1 gratis na pęczek rzodkiewki czy okazyjna cena papieru toaletowego 3-warstwowego marki Queen 40 rolek – tylko 29,99zł. Taniej możemy kupić również szynkę zawędzaną Kraina Wędlin (250 g). Jeśli zdecydujesz się na dwa opakowania, za jedno zapłacisz tylko 5,99zł. Za Masło Ekstra Polskie Mlekovita zapłacisz tylko 3,45 zł/szt. pod warunkiem, że kupisz trzy kostki. Za bardzo okazyjną cenę 59,99 zł można kupić kapsułki Persil Power Caps (66 kapsułek) lub żel do prania Persil 88 prań, opakowanie 3,96 l.

Jak widać, Biedronka stara się zadbać o nasze portfele. Warto się spieszyć, bo promocje trwają tylko od dziś do soboty.

 

Źródło: Biedronka