Goniec.pl
Słupsk: płonie sklep Biedronka przy ul. Wolności / Remiza.pl

Remiza.pl

Biedronka w Słupsku stanęła w płomieniach. Ogień pojawił się na zapleczu

26 Lipca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Płonie sklep Biedronka w Słupsku. Strażacy musieli podjąć się zgaszenia ognia, który rozprzestrzenił się na cały budynek. Wiadomo już, w którym miejscu wybuchł pożar, niejasnym jest jednak wciąż to, jak do niego doszło.

Ogień rozprzestrzenił się na cały sklep i zdaje się, że będzie on teraz w stanie bardzo długiego remontu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policja

Dantejskie sceny przy autostradzie A1. Matka zostawiła na postoju dwie córki

CZYTAJ DALEJ

Biedronka w Słupsku stanęła w płomieniach. Najpierw ogień pojawił się na zapleczu

Straż pożarna w Słupsku nie wiedziała, że popołudniowa zmiana będzie musiała zająć się nagłym przypadkiem wybuchu pożaru i ewakuacji pobliskiego sklepu Biedronka. Przy ul. Wolności mogło rozpętać się prawdziwe piekło, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jak w rozmowie z Wirtualną Polską donosiła kpt. Iwona Lenart, na miejscu pojawiło się 14 zastępów straży pożarnej, by walczyć z rozchodzącymi się po budynku płomieniami. Ze względu na jego gabaryty, akcja trwała długo.

Personel Biedronki i klienci ewakuowali się z budynku jeszcze przed przyjazdem służb, co znacznie pomogło w akcji gaśniczej - mogła się ona rozpocząć szybciej. Dzięki szybkiej reakcji pracowników udało się uchronić również wszystkich obecnych na miejscu i nikt nie ucierpiał.

Teren marketu został odgrodzony i osłonięty, zamknięto również jeden pas ruchu przy ul. Wolności. Słupscy strażacy starali się gasić ogień, a w tym czasie na miejscu pojawiła się również policja.

Funkcjonariusze zaczęli wstępnie badać to, co mogło być przyczyną pożaru. Według uzyskanych informacji, miał on rozpocząć się na zapleczu sklepu i potem rozprzestrzenić się na dach i cały budynek.

Według wstępnych ustaleń zawinił czynnik ludzki - nie wyjaśniono dokładnie jednak, co mogło to oznaczać. Służby zbadają dokładnie sprawę.

Wypadek autobusu na Dolnym Śląsku

Zmasowana akcja śmigłowców LPR. Bus z 26 osobami wbił się w drzewo, w akcji mnóstwo służb

Autobus wbił się w drzewo i niemal połowa pasażerów potrzebowała pomocy medycznej. - Do zdarzenia zadysponowano śmigłowiec LPR - podało OSP Pisarzowice, którego druhowie byli obecni na miejscy groźnego wypadku. Do zdarzenia doszło przed godziną 17. Do godziny 21:30 droga nadal pozostaje nieprzejezdna. Zdjęcia mrożą krew w żyłach. To cud, że nikt nie zginął. fot. OSP Pisarzowice

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, WP.pl

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Polacy gorzko o horrendalnych premiach dla piłkarzy po mundialu w Katarze. "Za co?"

Czytaj więcej >
Policja

Wiadomości

Aresztowano podejrzanego o "oszustwo na policjanta". Odebrał seniorce 13 tys. zł

Czytaj więcej >
Jarosław Kaczyński uderzył w lekarzy

Wiadomości

Kaczyński wytyka lekarzom pensje. Ile zarabiają naprawdę?

Czytaj więcej >
Jarosław Kaczyński

Wiadomości

Były prezes TVP zabrał głos ws. pomysłu PiS. "To jedyny powód"

Czytaj więcej >
Włodzimierz Cimoszewicz

Wiadomości

Włodzimierz Cimoszewicz wygrał w sądzie z TVP. Stacja ma przeprosić i wpłacić na WOŚP

Czytaj więcej >
MOs810/Wikimedia Commons

Wiadomości

Poznań: Mężczyzna zaatakował kobietę w autobusie. Próbował wydłubać jej oczy

Czytaj więcej >