Nie żyje córka Żródło: instagram.com mrashleycain

Ashley Cain w żałobie. Zmarła jego 8-miesięczna córeczka

25 Kwiecień 2021 Bartłomiej CieślakBartłomiej Cieślak

Były piłkarz i gwiazdor reality show, Ashley Cain, poinformował o rodzinnej tragedii. Nie żyje jego 8-miesięczna córeczka. Dziewczynka chorowała na białaczkę. Jej stan pogorszył się przed zaplanowanym przeszczepem, który miał szanse jej pomóc. Zmarła wkrótce później.

Ashley Cain w niedzielę 25 kwietnia poinformował swoich fanów na Instagramie, że jego 8-miesięczna córeczka Azaylia nie żyje. Zdiagnozowano u niej rzadką i agresywną postać nowotworu, z którą jednak przez pewien czas dzielnie walczyła.

Nie żyje 8-miesięczna dziewczynka

Rodzice, czyli 30-letni Ashley i jego 34-letnia partnerka, robili wszystko, by uratować swoje dziecko. Walkę córeczki z białaczką dokumentowali w mediach społecznościowych, by jak najwięcej osób dowiedziało się o jej sytuacji i wsparło ich w kosztownej terapii lub pomogło w inny sposób.

Dzięki temu ponad 100 tys. osób dołączyło do banku komórek macierzystych, a na przeszczep, który miał odbyć się w specjalistycznej klinice w Singapurze, udało im się zebrać ponad 1,5 mln funtów, czyli równowartość prawie 8 mln złotych.

Niestety, wszystkie te staranie, w które włączył się nawet amerykański aktor Dwayne „The Rock” Johnson, spełzły na niczym. Przed planowanym zabiegiem stan dziewczynki bardzo się pogorszył, co uniemożliwiło jej transport.

Nie żyje Krzysztof SurmaNie żyje Krzysztof SurmaCzytaj dalej

Dzisiaj, tj. w niedzielę 25 kwietnia, były piłkarz angielskiego klubu Coventry City, a także gwiazdor popularnych programów MTV „Ex on the Beach” i „The Challenge”, przekazał najsmutniejsze możliwe informacje.

- Spoczywaj w raju księżniczko. Zawsze będę cię trzymał w swoim sercu, dopóki nie będę mógł znów wziąć cię na ręce w niebie - napisał pod zdjęciem, na którym trzyma córeczkę na rękach.

Profil pogrążonego w żałobie taty obserwuje 1,7 mln osób. Pod postem pojawiło się ponad 150 tys. komentarzy. Internauci łączą się w bólu ze swoim idolem i jego rodziną. To zawsze wyjątkowo smutne, gdy rodzice muszą pochować swoje dziecko.

Nie żyje córka Ashleya Caina

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: O2

Następny artykuł