Ważny komunikat Biedronki. Sieć daje klientom trzy możliwości
Karta Moja Biedronka to rozwiązanie, z którego chętnie korzysta wielu klientów tej portugalskiej sieci. Dzięki jej wyrobieniu w łatwy i szybki sposób możemy zaoszczędzić na codziennych zakupach, a w naszych portfelach zostaje więcej pieniędzy na inne wydatki. Jeżeli więc jeszcze nie dołączyłeś do tego popularnego programu lojalnościowego, nie zwlekaj. Podpowiadamy, jak wyrobić kartę i co zrobić, gdy ją zgubimy lub zniszczymy.
Karta Moja Biedronka - jak zostać członkiem programu
Karta Moja Biedronka to wspaniałe rozwiązanie dla stałych bywalców sklepów należących do tej sieci, aby zaoszczędzić na codziennych zakupach. Dzięki niej uzyskujemy dostęp do najnowszych ofert i mamy możliwość korzystania z promocji tylko dla klubowiczów. Co istotne, jej wyrobienie jest zupełnie darmowe i zajmuje dosłownie chwilę.
Jeśli więc zdecydujesz się wyrobić kartę, zwróć się do personelu swojego sklepu i podaj wymagane dane (imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu). Wówczas do twojej dyspozycji trafią trzy karty: jedna większa i dwie mniejsze, które możesz ofiarować swoim bliskim. W ten sposób oni też skorzystają z atrakcyjnych okazji.
Zanim ruszysz na zakupy, pamiętaj o aktywacji
Zanim jednak ruszysz na zakupy, pamiętaj, że przed użyciem karty Moja Biedronka, podobnie jak w przypadku karty płatniczej, musisz ją aktywować. Masz na to aż trzy sposoby: aktywację online, telefoniczną lub w aplikacji Biedronka zainstalowanej w smartfonie .
Pierwsze z wyjść sprowadza się do wypełnienia formularza na stronie internetowej https://moja.biedronka.pl/. Drugie następuje, gdy zadzwonisz na dedykowaną infolinię pod numer (22) 20 53400, a następnie otrzymasz SMS-a z informacją o aktywacji. Trzecie rozwiązanie polega na wypełnieniu formularza dostępnego w aplikacji. Można ją pobrać zarówno na Androida, jak i urządzenie z iOS.
Szereg możliwości i dostęp do spersonalizowanych ofert
Udział w programie Biedronki może się naprawdę opłacić, bo wraz z nim otrzymujemy dostęp do rabatów i zniżek, z których klienci bez karty Moja Biedronka skorzystać nie mogą. Aby w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, warto zainstalować dodatkowo wspomnianą aplikację . W niej znajduje się jeszcze tzw. shakeomat.
ZOBACZ: Pokazała, co dzieje się w Biedronce tuż przed otwarciem. “Jest godz. 5.59”
Ta opcja pozwala nam dwa razy dziennie “wytrząsnąć” ekstra oferty dedykowane tylko dla nas , na podstawie wcześniej dokonywanych zakupów. Poza tym, w aplikacji sprawdzić można stan zaopatrzenia naszego sklepu w konkretne produkty, a także zeskanować przy kasie znajdujący się tam kod kreskowy tak, by nie musieć wyciągać z portfela karty.
Karta Moja Biedronka zginęła lub została zniszczona? Oto rozwiązania
Powodem do zmartwienia dla wielu osób może być to, co zrobić, gdy karta Moja Biedronka ulegnie zniszczeniu. Na szczęście, i na ten problem istnieje rozwiązanie, a nawet dwa.
Jak już wspomniano, zamiast karty możesz używać kodu kreskowego w aplikacji. Ponadto, możesz też podać przy kasie swój numer telefonu , do którego przypisana została karta.
ZOBACZ: Najlepsze i najgorsze produkty w Biedronce. Ekspertka ostrzega klientów
Inną sprawą jest jeszcze to, jak zachować się, gdy w nasze ręce wpadnie karta należąca do kogoś innego. Jeżeli znajdziemy taką kartę, należy udać się albo do najbliższego sklepu sieci Biedronka i przekazać ją personelowi, albo przesłać kartę pocztą na adres Jeronimo Martins Polska, ul. Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn z dopiskiem "Biuro Obsługi Klienta".
Ostatnią kwestią jest to, co poczynić, gdy sami zgubimy lub zniszczymy kartę. Wtedy powinniśmy skontaktować się z BOK - telefonicznie lub mailowo (22 205 33 00 lub bok@biedronka.pl).
Źródło: Interia Biznes