Goniec.pl > Wiadomości > Tragiczny wypadek na terenie gospodarstwa rolnego. Nie żyje 1,5-roczny chłopczyk
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.09.2023 15:02

Tragiczny wypadek na terenie gospodarstwa rolnego. Nie żyje 1,5-roczny chłopczyk

karetka
Marek BAZAK/East News (zdj. ilustracyjne)

Do tragicznego wypadku doszło na terenie gospodarstwa rolnego w jednej ze wsi w powiecie krotoszyńskim. Nie żyje 1,5 roczny chłopczyk. Dziecko poniosło śmierć na miejscu.

Tragiczny wypadek w powiecie krotoszyńskim

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 18 września w godzinach porannych w jednym z gospodarstw rolnych na terenie powiatu krotoszyńskiego.

Służby zostały poinformowane o wypadku około godziny 9 rano. Wezwanie dotyczyło zdarzenia, w którym poszkodowane zostało małe dziecko. Dopiero po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do prawdziwego dramatu. 1,5 roczny chłopczyk nie żyje.

Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu

Tragedia podczas prac w gospodarstwie. 1,5-roczne dziecko nie żyje

Policja poinformowała, że 67-letni mężczyzna podczas wykonywania prac gospodarskich najechał na 1,5 rocznego chłopca, który w nieustalonych dotąd okolicznościach znalazł się bezpośrednio pod ciągnikiem rolniczym. Dziecka nie udało się uratować.

- Chłopiec poniósł śmierć na miejscu. Wykonano niezbędne czynności pod nadzorem prokuratora. Prowadzone jest śledztwo mające na celu wyjaśnienie przebiegu tego tragicznego zdarzenia - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie.

Dziadek i matka dziecka trafili do szpitala

Za kierownicą ciągnika rolniczego siedział dziadek 1,5-rocznego chłopca. Jak poinformowała policja, zarówno on jak i matka dziecka byli świadkami zdarzenia. W wyniku tej tragedii trafili do szpitala. Wymagali hospitalizacji.

W najbliższym czasie policja prowadzić będzie śledztwo i ustalać szczegóły w tej sprawie. Wiadomo, że dziadek chłopca w momencie wypadku był trzeźwy. Ze względu na dobro rodziny policja nie podaje jak na razie żadnych szczegółowych informacji.