Goniec.pl
aktor nie żyje

Instagram/irahulvohra

Nie żyje indyjski aktor Rahul Vohra. Przed śmiercią nagrał poruszający apel

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Rahul Vohra był indyjskim aktorem, który w swoim kraju robił dużą karierę. Niespodziewanie zaraził się koronawirusem. COVID-19 miał w jego przypadku bardzo ciężki przebieg. Ostatecznie artysta nie przeżył. Przed śmiercią zdążył nagrać poruszający materiał, który opublikował w mediach społecznościowych.

Aktor, który niedawno zmarł na COVID-19, to jedna z wielu ofiar pandemii koronawirusa. W ostatnim czasie Indie przechodzą bardzo poważny kryzys. W kraju odnotowuje się dynamiczny skok zarażeń i zgonów. Umierają zarówno zwykli mieszkańcy, jak i gwiazdy, które pojawiały się na wielkim ekranie.

Indyjski aktor stracił życie podczas wiosennej fali zarażeń, która zbiera śmiertelne żniwo. W Indiach od marca niemal codziennie powiększa się liczba nowych przypadków SARS-CoV-2. Wraz ze wzrostem zarażeń – od 21 kwietnia statystyka utrzymała się na granicy 300 tysięcy – rośnie też liczba zgonów.

Nie żyje indyjski aktor, który chorował na COVID-19

Wśród ofiar koronawirusa w Indiach znalazł się aktor Rahul Vohra. Artysta i osobowość internetowa, która publikowała vlogi w mediach społecznościowych. 35-letni aktor zaraził się SARS-CoV-2. Jego stan zdrowia był coraz gorszy, aż wreszcie gwiazda została przetransportowana do szpitala.

Niestety ostatecznie potwierdzono śmierć celebryty. Rahul Vohra wcześniej narzekał na warunki w szpitalu. Jego zdaniem opieka medyczna nie była na odpowiednim poziomie. Okazało się, że przed śmiercią nagrał specjalny materiał wideo, który po jego śmierci trafił do mediów społecznościowych.

[EMBED-243]

Nagranie opublikowała na swoim Instagramie żona aktora. Oglądając wideo, widzimy leżącego w łóżku artystę, który opowiada o swoich problemach. Rahul Vohra narzekał, że musiał czekać około godziny na to, aż zainteresuje się nim lekarz. Choć pacjenci wzywali pomocy, to personel nie przychodził.

W jednym z postów publikowanych na Facebooku Rahul dodał, że gdyby opieka zdrowia była na odpowiednim poziomie, to prawdopodobnie szybko by wyzdrowiał. Niedługo później żona potwierdziła informacje o jego śmierci.

Żona aktora domaga się sprawiedliwości

Po tym, jak do mediów społecznościowych trafiło nagranie aktora, głos zajęła jego żona. Jyoti Tiwari wyszła za Rahula Vohrę w grudniu 2020 roku. Kobieta także jest artystką i utrzymuje się z pisania. Skomentowała kontrowersje związane ze śmiercią męża.

Żona Rahula Vohre wyraziła głęboki żal i oświadczyła, że domaga się sprawiedliwości. Pisarka dodała, że każda rodzina, która została dotknięta taką tragedią, powinna otrzymać zadośćuczynienie. Kondolencje pojawiły się na profilach innych indyjskich reżyserów teatralnych oraz dramaturgów.

Rahul rozpoczął karierę teatralną w Delhi. W 2014 roku zagrał w produkcji „Unfreedom”, która pojawiła się na Netfliksie. Był także twórcą internetowym, który prowadził kanał na YouTube. Doczekał się prestiżowej nagrody – srebrnego przycisku.

Aktor zmarł 9 maja 2021 roku. Miał zaledwie 35 lat. W Indiach liczba dziennych zgonów podczas ostatniej fali dochodziła do granicy nawet 4 tysięcy dziennie.

[EMBED-765]

  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >