Goniec.pl > Hiszpania

Hiszpania

trumna karawan
23.09.2023 08:18 Pogrzeb 90-latki został przerwany przez pracowników cmentarza. Był jeden powód

Pogrzeb seniorki zakończył się wezwaniem ratowników i policji. Kobieta została złożona do trumny, chociaż oddychała. Pracownicy cmentarza w Saragossie na północnym wschodzie Hiszpanii byli przerażeni. Finał tej sprawy jest tragiczny.

szpital
14.09.2023 18:36 Mężczyzna "ożył" podczas sekcji zwłok. Obudził się w ostatniej chwili

Patomorfolog z Instytutu Medycyny Sądowej miał przystąpić do przeprowadzenia rutynowej sekcji zwłok. Dla doświadczonego pracownika ta procedura nie była niczym wyjątkowym, jednak ten przypadek okazał się zupełnie inny. Lekarz z całą pewnością zapamięta go na bardzo długo.

karetka, świeczka
16.08.2023 19:57 Tragiczny finał wymarzonego urlopu. Dwie turystki zmarły w odstępie zaledwie kilku godzin

Tragiczny finał rajskiego urlopu. Nie żyje 39-letnia turystka, która została odnaleziona martwa na górskim szlaku po tym, jak wybrała się na samotną wędrówkę. Przyczyny śmierci kobiety ma ostatecznie określić zaplanowana sekcja zwłok, jednak śledczy mają już wstępne hipotezy dotyczące zgonu. Co gorsze, zaledwie kilka godzin po tym dramatycznym incydencie, w łudząco podobnych okolicznościach zmarła także kolejna wczasowiczka, tym razem 50-latka.

sekcja zwłok
08.08.2023 22:37 Mężczyzna "ożył" sekundy przed sekcją zwłok. Medycy byli przerażeni

Mrożąca krew w żyłach historia z Hiszpanii. W jednym z mieszkań w Walencji odnaleziono ciało mężczyzny, który, jak stwierdzono, miał umrzeć w samotności. Jego zwłoki niedługo potem trafiły na stół sekcyjny, gdzie miano zbadać przyczynę zgonu. Całe szczęście, do badania nie doszło, bowiem uznany za zmarłego “ożył”.

panna mloda
31.07.2023 17:56 Tragedia na weselu. Nie żyje babcia panny młodej, 40 osób z objawami zatrucia

Koszmarne sceny na weselu. Służby nadzoru epidemiologicznego badają możliwe zatrucie pokarmowe blisko 40 osób, które uczestniczyły w przyjęciu. Po weselu zmarła babcia panny młodej, jednak na razie nie można łączyć ze sobą obu wątków. Śledczy badają całą sprawę.

hiszpańska policja
18.07.2023 18:19 Nie żyje 3-latek zostawiony w nagrzanym samochodzie. Matka o nim zapomniała

Do dramatycznej sytuacji doszło w Hiszpanii, niedaleko miejscowości Ponteverdra, gdzie 3-letnie dziecko zmarło po sześciu godzinach męki w nagrzanym samochodzie. Matka zapomniała o nim i jak gdyby nigdy nic poszła do pracy. Całą sprawę opisały hiszpańskie media. 

plaża
12.07.2023 08:14 Zwłoki kilkuletniego chłopca na plaży. Prawdopodobnie dziecko wypadło z łodzi

Prawie cztery godziny trwała interwencja służb na jednej z plaż, na której odnaleziono zwłoki kilkuletniego chłopca. Jak podają media, ciało pozbawione miało być głowy i zostało odkryte przez miejskiego pracownika. Śledczy mają już pewne przypuszczenia dotyczące okoliczności tragedii, ale w sprawie zlecona została sekcja. Dramat wydarzył się w hiszpańskim Roda de Berà.

wieloryb
08.07.2023 16:40 Na plaży znaleziono martwego wieloryba. W jego wnętrzu znajdował się skarb warty miliony

Niesamowite sceny na hiszpańskiej wyspie La Palma. Na plaży Nogales odkryto martwego wieloryba. W jego wnętrzu znajdował się prawdziwy skarb. Mimo iż znalezisko wygląda zupełnie niepozornie, to jest warte gigantyczne pieniądze. Pierwsze szacunki wskazują na 500 tys. euro, czyli około 2,2 mln zł. 

plaża i policja
03.07.2023 14:05 Porzuciła 5-letnią córkę w hotelu. Niewiarygodne, co zrobiła później

Wołająca o pomstę do nieba historia z hiszpańskiej Majorki. W jednym z tamtejszych hoteli doszło do porzucenia przez irlandzką turystkę jej własnego dziecka. Pięciolatką musieli opiekować się inni goście obiektu, do czasu, gdy jego obsługa zawiadomiła w końcu odpowiednie służby. W tym czasie 45-letnia matka raczyła się w barze niezliczoną ilością piwa.

F-18 katastrofa
20.05.2023 21:23 Katastrofa myśliwca, roztrzaskał się o ziemię. Nagranie eksplozji trafiło do sieci

W sobotę (20 maja) sieć obiegło mrożące krew w żyłach nagranie zarejestrowane w Hiszpanii. Na terenie bazy lotniczej w Saragossie doszło do fatalnej katastrofy myśliwca F-18, który roztrzaskał się o ziemię. Pilot, tuż przed kontaktem maszyny z ziemią, zdążył się katapultować. Sprawa jest wyjaśniana.

para młoda
11.05.2023 14:13 Pojechał z żoną w podróż poślubną. Już z niej nie wrócił

Byli świeżo po ślubie. Podróż na Majorkę miała być spełnieniem ich wakacyjnych marzeń. Dla pewnej brytyjskiej pary wycieczka do Hiszpanii okazała się jednak tragiczna w skutkach. On zmarł w ramionach swojej żony. Ona walczy teraz o życie w szpitalu.

Morawiecki
04.11.2022 11:09 Hiszpania częściowo zamyka przestrzeń powietrzną. Szczątki chińskiej rakiety spadają nad Europą

Hiszpańskie lotniska zamykają swoją przestrzeń powietrzną z powodu niekontrolowanej chińskiej rakiety, która spada na ziemie. Hiszpańscy kontrolerzy ruchu lotniczego poinformowali, że otrzymali informacje o niekontrolowanym ponownym wejściu chińskiej rakiety w atmosferę Ziemi.

Żebrząca kobieta wygrała na loterii
10.08.2022 10:09 Hiszpania: Matka pięciorga dzieci jeszcze wczoraj żebrała na ulicy, dzisiaj jest milionerką

Matka pięciorga dzieci, która ledwo wiązała koniec z końcem, niejednokrotnie prosząc na ulicy przechodniów o pieniądze, wygrała na loterii 1,3 mln euro. Kobieta miała swoje liczby. Teraz nie ukrywa wzruszenia.