Goniec.pl

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Pilne ostrzeżenie GIS. Spożycie partii popularnej sałatki może się źle skończyć

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Główny Inspektorat Sanitarny podjął ważną decyzję dotyczącą określonej partii sałatki z buraczków i papryki znanej firmy. Jak podano w komunikacie, stwierdzono w niej "obecność ciała obcego". Odbiorców zobowiązano już do wstrzymania sprzedaży i zabezpieczenia produktów. Na baczności powinni mieć się także sami konsumenci.

GIS ostrzega przed sałatką Victus

Właśnie siadasz do obiadu i masz ochotę na sałatkę, która leży na półce w Twojej lodówce? Sprawdź koniecznie, czy nie jest to przypadkiem jeden z produktów firmy Victus, a jeśli tak, to niezwłocznie odszukaj na etykiecie numer partii.

Główny Inspektorat Sanitarny właśnie wydał publiczne ostrzeżenie przed produktem sałatka z buraczków i papryki w opakowaniu 470 g z oznaczeniem 23.08.2023/A i z datą minimalnej trwałości do 23.08.2023 r.

- VICTUS Mielczarek i Kowalska Sp. j. poinformowała swoich odbiorców o konieczności natychmiastowego wstrzymania sprzedaży i oraz zabezpieczenia produktów w magazynach i na poziomie sklepów. Państwowa Inspekcja Sanitarna prowadzi postępowanie wyjaśniające w przedmiotowej sprawie – podał GIS.

Powodem tak radykalnych działań jest "stwierdzenie obecności ciała obcego w produkcie". Nie wiadomo dokładnie, o jakim ciele mowa, jednak nie da się ukryć, że sprawa jest naprawdę poważna. Wszystkie osoby posiadające wskazany produkt powinny bezzwłocznie odstąpić od jego spożywania.

GIS wycofuje ze sprzedaży popularna sałatkę Victus, źródło: GIS
GIS wycofuje ze sprzedaży popularna sałatkę Victus, źródło: GIS

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Zrobiła córce zdjęcie. Gdy mu się przyjrzała, zamarła ze strachu

  • Moneta 5-groszowa może być warta nawet 4 tys. zł. Decyduje jeden szczegół

  • Pukają do drzwi, sypią się wysokie mandaty. Można zapłacić nawet 5 tys. zł kary

Źródło: Główny Inspektorat Sanitarny

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >
Ada Rymaszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Wcześniej pracowałam w redakcjach TVN24, Kontakt24 oraz b2-biznes.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]