Goniec.pl
nastolatka czwarte piętro

Fot. Wikimedia Stiopa CC BY-SA 4.0 (zdjęcie ilustracyjne)

Nastolatka wypadła z okna na czwartym piętrze

12 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Służby potwierdziły dramatyczne doniesienia o nastolatce, która w sobotę 10 kwietnia wypadła z okna na czwartym piętrze. Do tego zdarzenia doszło w Kaliszu, przechodnie znaleźli leżącą 16-latkę około godziny 22:00. Zgodnie z informacjami przek

Nastolatka mieszkająca w Kaliszu na osiedlu Asnyka wypadła z okna w sobotę. Służby otrzymały zawiadomienie około godziny 22:00 od przechodni, którzy znaleźli dziewczynę leżącą przed blokiem. Ratownicy medyczni, którzy pojawili się na miejscu, przetransportowali ją do lokalnego szpitala przy ulicy Poznańskiej.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez policję nastolatka została znaleziona na osiedlu Adama Asnyka w Kaliszu. Obrażenia, które odniosła 16-letnia dziewczyna, okazały się bardzo poważne i poszkodowana musiała trafić do innej placówki medycznej.

Nastolatka w bardzo ciężkim stanie

Okoliczności, w jakich doszło do tragedii z udziałem nastolatki, nadal są niejasne. W rozmowie z mediami rzeczniczka prasowa kaliskiej policji aspirant Anna Jaworska-Wojnicz potwierdziła, że służby nadal prowadzą czynności w tej sprawie.

Z relacji Polsat News wynika, że 16-atka trafiła do szpitala przy ulicy Poznańskiej w Kaliszu. Następnie jednak ratownicy medyczni przetransportowali ją do innej placówki medycznej, gdzie dziewczynie udzielono bardziej specjalistycznej pomocy.

Po skontaktowaniu się z rzecznikiem prasowym kaliskiego szpitala Pawłem Gawrońskim media potwierdziły, że 16-latkę przewieziono do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Tam dziewczyna trafiła na oddział intensywnej opieki medycznej.

Komentarza na temat zdrowia nastolatki udzielił także rzecznik prasowy ostrowskiego szpitala Adam Stangret. Specjalista przekazał, że 16-latka jest w bardzo ciężkim stanie. Młoda kobieta potrzebuje natychmiastowej, kompleksowej pomocy lekarskiej.

- Z obrażeniami wewnętrznymi, ale na samodzielnym oddechu została przewieziona do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Tam jest najbliższa intensywna terapia dziecięca - mówił Faktom Kaliskim Paweł Gawroński, rzecznik kaliskiego szpitala.

Nie wiadomo, w jakich okolicznościach nastolatka wypadła z okna

Kaliska policja potwierdziła informacje o wypadku nastolatki w niedzielę 11 kwietnia. Anna Jaworska-Wojnicz z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu przekazała jedynie, że funkcjonariusze wciąż pracują nad tą sprawą. Dokładne ustalenia być może zostaną przekazane wkrótce.

[EMBED-242]

Policja prowadzi czynności wyjaśniające szczegóły sprawy – powiedziała aspirant Anna Jaworska-Wojnicz w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Obecnie nadal trwa walka o życie 16-letniej mieszkanki Kalisza. Jej stan zdrowia jest bardzo ciężki. Upadek z takiej wysokości mógł skończyć się śmiercią młodej kobiety.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka został przy grobie do samego końca uroczystości

  • Krzysztof Krawczyk mieszkał w pięknej rezydencji

  • Podczas pogrzebu Krzysztofa Krawczyka jego żona przytuliła trumnę

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Agresor napadł na 16-latka. Nie wiedział, że to multimedalista w sztukach walki

Czytaj więcej >

Wiadomości

Pracownik TVP3 w obraźliwy sposób połączył wegetarianizm i homoseksualizm

Czytaj więcej >
Donald Tusk

Wiadomości

TVP Info przerwała program i pokazała wystąpienie Donalda Tuska

Czytaj więcej >
Informacje

Wiadomości

Tragedia w Białym Miasteczku. TVP Info ustaliła, kim był mężczyzna, zostawił list pożegnalny

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje Marcin Niedziela, mąż posłanki Doroty Niedzieli, związany z PO

Czytaj więcej >

Wiadomości

Huk pod Kancelarią Premiera. Mogło dojść do próby samobójczej, mężczyzna nie żyje

Czytaj więcej >