Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Warszawa > Maciej Kurzajewski w końcu zdradził, jakie ma plany z Katarzyną Cichopek. Tego jeszcze nie było
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 16.02.2023 23:16

Maciej Kurzajewski w końcu zdradził, jakie ma plany z Katarzyną Cichopek. Tego jeszcze nie było

None

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, choć media dały im trochę więcej oddechu, nadal są na świeczniku i wszyscy interesują się tym, jak relacja prowadzących "Pytania na śniadanie" się dalej potoczy.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek musieli zweryfikować swoje plany

Obecnie wiadomo już, że para ma poważne plany wobec siebie i wkrótce może nawet staną wspólnie na ślubnym kobiercu. Według najnowszych doniesień Maciej Kurzajewski wkrótce zamieszka ze swoją ukochaną. W swoich planach musieli uwzględnić jednak jeszcze jedną kobietę... inflację!

Początkowo zakochani planowali kupić nowy apartament lub nawet dom, ale ostatecznie finanse na to nie pozwolą i padła decyzja o remoncie dotychczasowego lokum. Takie rozwiązanie ma być jednocześnie znacznie tańsze i, co najważniejsze, szybsze. Popularne "Kurzopki" nie mogą się doczekać wspólnego życia i czas zdecydowanie również jest dla nich bardzo istotny.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek planują wspólną przyszłość

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w październiku zeszłego roku ujawnili, że są parą i od tamtej pory ich relacja stale się rozwija. Niedawno na jaw wyszło, że zakochani zdążyli się już zaręczyć, a teraz wspólnie planują ślub. Wspólne życie wydaje się niemożliwe, mieszkając w oddzielnych mieszkaniach, dlatego para rozglądała się za wspólnym lokum.

Po ślubie, który ma się podobno odbyć w Polsce, para marzy o dużym hucznym weselu, a następnie wspólnym domu. Ich plany zweryfikowała inflacja, które wymusiła wybór tańszego rozwiązania, jakim jest remont domu Macieja Kurzajewskiego w Starej Miłosnej, w którym mieszka też mama dziennikarza. O wspólnych planach gwiazdor TVP opowiedział w rozmowie z portalem "Fakt".

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zamieszkają w starym domu dziennikarza

- Czekam na powrót mojego młodszego syna Julka z Holandii, gdzie jeszcze kilka miesięcy będzie przebywał specjalnym programie oświatowym, ale potem wraca do Polski i będzie z nami. To są trudne czasy dla nas wszystkich, dlatego że jesteśmy bardzo praktyczni i podchodzimy do życia. Nie ma więc sensu być rozrzutnym w dzisiejszych czasach. Stąd po prostu damy drugie życie domowi, w którym każdy znajdzie bezpieczne i komfortowe miejsce do życia - powiedział dziennikarz.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

85-letni Jan Zieliński wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Rodzina błaga o pomoc

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wystawieni na pośmiewisko. "Specjaliści od niszczenia związków"

Bartek Kasprzykowski ma powody do radości. Tamara Arciuch jest w kolejnej ciąży?

Źródło: Fakt.pl