Goniec.pl > Życie > Kumulacja Lotto rozbita. Wiemy, gdzie padły dwie szóstki
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 15.09.2023 22:32

Kumulacja Lotto rozbita. Wiemy, gdzie padły dwie szóstki

lotto
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

W ostatnim losowaniu Lotto z 14 września padły aż dwie szóstki. Mimo iż szczęśliwcy podzielą się nagrodą, to nie powinni narzekać, bowiem kwoty, które zainkasują i tak robią ogromne wrażenie.

Dwie szóstki w Lotto

Totalizator Sportowy poinformował, że we wczorajszym losowaniu Lotto z 14 września padły aż dwie szóstki. Taka sytuacja nie jest częstym przypadkiem i choć zwycięzcy podzielą się nagrodą, to i tak będzie ona ogromna.

Szczęśliwe liczby z wczorajszego losowania to: 7, 11, 20, 25, 30 i 46. Wiemy, gdzie dokładnie skreślono wygrane kupony.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Wiemy gdzie padły szczęśliwe zakłady i ile wynosi wygrana

Pierwsza z szóstek padła w Warszawie, konkretnie w kolekturze przy ul. Górczewskiej 124 w centrum handlowym Wola Park. Gracz zagrał metodą "chybił trafił". Z kolei druga szóstka padła w Kielcach, a gracz samodzielnie wytypował szczęśliwe liczby. Zrobił to w punkcie przy ul. Osobnej 34.

Gracze rozbili kumulację, co oznacza, że trafi do nich naprawdę gigantyczna kwota. Wzbogacą się oni o 2 660 256 złotych. Warto jednak pamiętać o podatku w wysokości 10 proc. Finalna wygrana to więc 2 390 230,40 złotych. To dalej ogromne pieniądze.

49 osób było blisko wielkiej wygranej

Łącznie we wczorajszym losowaniu padło 172 tys. wygranych wszystkich stopni. Bardzo blisko wielkich pieniędzy było aż 49 osób, które ustrzeliły "piątkę". Dzięki temu wygrali oni 4979,60 złotych. Brakowało zaledwie jednej szczęśliwej cyfry do planowania wakacji w ciepłym kraju.

- Ty też możesz zasilić grono LOTTOMILIONERÓW. Wystarczy, że dasz szansę szczęściu, a ono uśmiechnie się właśnie do Ciebie! - zachęca graczy do wspólnej zabawy Totalizator.