Goniec.pl
Ruszyła zbiórka na syna zamordowanej komorniczki z Łukowa, Olek jest osobą z niepełnosprawnością

materiałī policyjne, screen siepomaga.pl

Dramatyczna sytuacja rodziny zamordowanej komorniczki. Ruszyła zbiórka, każdy może pomóc

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Zamordowana komorniczka z Łukowa osierociła dwoje synów. 17-letni Olek jest osobą z niepełnosprawnością. Siostra zamordowanej Ewy i ciocia nastolatka otworzyła specjalną zbiórkę, która pomoże na zabezpieczenie przyszłości Olka. - Największą troską Ewy zawsze była przyszłość synów - czytamy w opisie zbiórki.

Atak nożownika w kancelarii komorniczej w Łukowie miał tragiczny finał. Zginęła kobieta, która otrzymała śmiertelne ciosy i lekarze nie byli w stanie jej uratować.

Koniec poszukiwań ciała Jacka Jaworka, policja nie znalazła zwłok

Policja skończyła trzydniową akcję poszukiwania ciała Jacka Jaworka. Śledztwo tkwi w martwym punkcie

CZYTAJ DALEJ

Kobieta osierociła dwoje synów. Marzena, siostra zamordowanej komorniczki, otworzyła specjalną zbiórkę. Pieniądze mają pomóc zabezpieczyć przyszłość 17-letniego Olka. Chłopiec cierpi na poważną chorobę.

Zamordowana komorniczka osierociła dwoje synów

- Niespodziewana tragedia spadła na naszą rodzinę. W piątek, 18 listopada, w brutalny sposób została zamordowana moja siostra Ewa Kochańska. Ewa osierociła dwóch synów: 25-letniego Macieja i 17-letniego Aleksandra - czytamy na początku zbiórki udostępnionej w serwisie siepomaga.pl.

Młodszy z synów zamordowanej komorniczki potrzebuje pomocy. Relacja z tego, jak wygląda codzienność rodziny, jest druzgocąca.

- Olek jest niepełnosprawny. Urodził się z małogłowiem. Nie mówi, zatrzymał się na rozwoju 3-letniego dziecka. Do końca życia wymaga opieki i troski - poinformowała siostra komorniczki.

Pani Marzena wskazała, że trzy lata temu mąż zamordowanej kobiety przeszedł udar i ma I stopień niepełnosprawności. - Ewa dźwigała wszystko na swoich barkach, nigdy nie prosiła o pomoc - dodała ciocia Olka.

Policja ostrzega, złodzieje polują na pompy ciepła

Policja z Poznania alarmuje. Złodzieje polują na pompy ciepła

CZYTAJ DALEJ

Trwa zbiórka pieniędzy dla syna zamordowanej komorniczki

Zbiórka dla 17-letniego syna zamordowanej komorniczki z Łukowa została otwarta 22 listopada. W ciągu zaledwie dwóch dni zebrano blisko 80 tys. złotych, ale to nadal za mało, by zagwarantować spokojne życie niepełnosprawnemu chłopcu.

- Największą troską Ewy zawsze była przyszłość synów, szczególnie Olka. Bała się, jak to będzie, jak jej już zabraknie lub nie będzie miała siły się nim zajmować - czytamy w opisie zbiórki na portalu siepomaga.pl.

Ponad 1300 osób zdecydowało się wpłacić pieniądze dla 17-latka. Siostra zamordowanej komorniczki marzy o tym, by pani Ewa "już z góry - zobaczyła, że jej rodzina jest bezpieczna". Link do zbiórki znajdziesz >pod tym linkiem< Każda złotówka ma znaczenie i nie trzeba od razu wpłacać wysokich kwot.

Pogrzeb Jerzego Połomskiego. Fot.: Piotr Molecki/East News

Pogrzeb Jerzego Połomskiego. Mamy zdjęcia z ceremonii, poruszające sceny w kościele

Pogrzeb Jerzego Połomskiego w Warszawie ściągnął prawdziwe tłumy. Przejmująca uroczystość pogrzebowa wielkiego artysty obfitowała w gesty honorujące jego życie i twórczość. Ksiądz prowadzący mszę pogrzebową zdecydował się na zacytowanie słów piosenkarza. Poruszające jest to, jak wielu fanów chciało pożegnać idola.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: siepomaga.pl, goniec.pl

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Absurdalne sceny w Sejmie, wszystko w trakcie meczu Polska-Argentyna

Wiadomości

Poseł przemawiał, gdy nagle polityk zaczął krzyczeć. Wszystko przez Wojciecha Szczęsnego

Czytaj więcej >
Pożar we Wrześniu, strażacy walczą z ogniem budynku, gdzie mieszkają uchodźcy z Ukrainy

Wiadomości

Pożar we Wrześciu. Budynek przerobiony na mieszkania socjalne stanął w płomieniach

Czytaj więcej >
Mateusz Morawiecki

Wiadomości

"Morawiecki się odegrał". W szeregach PiS kipi od emocji

Czytaj więcej >
Tadeusz Rydzyk prosi słuchaczy o pieniądze, wszystko dzień przed urodzinami Radia Maryja

Wiadomości

Tadeusz Rydzyk prosi słuchaczy o pieniądze. W tle huczne urodziny Radia Maryja

Czytaj więcej >
TVP przejmuje piloty

Wiadomości

Media rządowe i długo nic. "TVP przejmuje piloty"

Czytaj więcej >
Władimir Putin miał wypadek, prezydent Rosji spadł ze schodów

Wiadomości

General SVR: Władimir Putin miał wypadek. Prezydent Rosji spadł ze schodów

Czytaj więcej >