Goniec.pl
Biedronka wydłuży godziny pracy

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Biedronka tuż przed świętami zmienia godziny otwarcia

1 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Klaudia Bochenek

Udostępnij:

Klienci, którzy wybiorą się do Biedronki w szaleństwie przedświątecznych zakupów, będą mogli czuć się mile zaskoczeni. Sieć sklepów wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmieniła godziny pracy - te będą wydłużone, aby każdy

Wielu klientów mogło przeżyć dość miłe zaskoczenie już wczoraj - od 31 marca obowiązują wydłużone godziny pracy w sklepach sieci Biedronka. Zmiana trwa tylko do jutra - przedświąteczna sobota to z kolei ostatni dzwonek na zakupy, ponieważ placówki będą otwarte o wiele krócej.

Biedronka chce rozładować przedświąteczny ruch w sklepach

Podobnie jak było to w zeszłym roku, Biedronka zdecydowała się na przedświąteczne zmiany. Kiedy odwiedzamy oficjalną stronę sieci sklepów, wita nas wyskakujący, dla wielu wyjątkowo ważny, komunikat:

- W trosce o Wasz komfort od środy 31.03 do piątku 02.04 nasze sklepy otwarte od 6:00 do 2:00. Jesteśmy otwarci w sobotę 3.04 od 6:00 do 13:30. Wybrane sklepy otwarte 24 h - czytamy.

I rzeczywiście, przenosząc się na kolejne strony na oficjalnej domenie sklepu, możemy trafić na pełną listę placówek otwartych całodobowo. Można się z nią zapoznać >pod tym linkiem<. Mieszkańcy wielu większych miast mogą liczyć na kilka takich punktów, szczególnie ci z Białej Podlaskiej, Bytomia, Chorzowa, Gliwic, Kołobrzegu, Krakowa, Lublina, Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej, Siedlec, Warszawy czy też Zabrza. Każdy na pewno zdąży z zakupami.

Oczywiście cała akcja jest związana ze spodziewanymi tłumami tuż przed świętami. Dzięki wydłużonym godzinom pracy oraz funkcjonowaniu także w nocy bezpiecznie zrobimy zakupy, nie stojąc godzinami w kolejce, w tłumie ludzi i narażając się na zachorowanie. Po świętach znów wszystko wróci do normy.

Mało tego - nie tylko Biedronka zdecydowała się na takie rozwiązanie. Również Lidl postanowił wprowadzić zmiany w 200 sklepach sieci i zakupy zrobimy tam przez całą dobę. Dokładna lista znajduje się na ich oficjalnej stronie. Jednak przy wybraniu się w nocy do całodobowego Lidla należy pamiętać o dzwonku przy drzwiach. Obsługa bez problemu wpuści takiego klienta do środka.

Sieć sklepów Netto również wtóruje wyżej wymienionym dyskontom - niektóre placówki wprowadziły wydłużone godziny otwarcia, do północy. Jednak to Biedronka przoduje, jeśli chodzi o całodobową możliwość zrobienia zakupów.

Przypomnijmy, że od 27 marca w sklepach o powierzchni do 100 m kw. może przebywać jedna osoba na 15 m kw, a w tych powyżej 100 m kw - jedna osoba na 20 m kw. Należy zachowywać dystans 1,5 m od innych klientów, a także obowiązkowo nosić maseczkę. Płyny do dezynfekcji rąk znajdują się przy wejściu do sklepu.

Oczywiście w Niedzielę Wielkanocną nie zrobimy zakupów, podobnie jak w Poniedziałek Wielkanocny oraz następujące po sobie niedziele 11 i 18 kwietnia. Za to 25 kwietnia obowiązuje niedziela handlowa. Kolejna wypada dopiero 27 czerwca.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Biedronka, Lidl

Podobne artykuły

Wiadomości

W całej Polsce odbędą się protesty w obronie TVN

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wszedł do kościoła w czapce. Teraz ścigają go za obrazę uczuć religijnych

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wrocław: kierowca wjechał w ekipę sprzątającą po poprzednim wypadku

Czytaj więcej >

Wiadomości

Anna Kornecka zdymisjonowana. Krytykowała Polski Ład

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rodzina Basi zdradziła jej ostatnie słowa przed tragiczną śmiercią

Czytaj więcej >

Wiadomości

Leżał pod szpitalem i krzyczał z bólu. Wcześniej nie chciano go przyjąć

Czytaj więcej >