Goniec.pl
Kamil Stoch

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Żona Kamila Stocha apeluje o pomoc. Jego wizerunek został bezprawnie wykorzystany

14 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Kamil Stoch ma ostatnio sporo zmartwień, a kolejnym z nich jest uraz kostki, do którego doszło tuż przed konkursami Pucharu Świata w Zakopanem. W trudnych chwilach skoczek może jednak liczyć na swoją żonę, która jest także jego menadżerką. Ewa Bilan-Stoch odkryła niedawno, że wizerunek jej męża został bezprawnie wykorzystany na okładce pewnej książki. Żona Kamila Stocha zaapelowała do internautów o pomoc.

Żona Kamila Stocha przekazała kolejną niepokojącą wiadomość o swoim mężu. Wcześniej sam mistrz poinformował o wypadku w trakcie jednego z treningów. W czasie rozgrzewki skoczek nieuważnie postawił nogę i doszło do urazu kostki, który najprawdopodobniej wykluczy go z udziału w PŚ w Zakopanem.

Ewa Krawczyk

Ewa Krawczyk zakończy konflikt z Krzysztofem Juniorem? Chce pojednania

CZYTAJ DALEJ

- Pęka mi serce. [...] Kostka spuchła i zmieniła kolor. Kilkugodzinne zabiegi, konsultacje, diagnozy. Zerwana torebka stawowa, nie dane mi będzie wystartować w Zakopanem - wyznał załamany skoczek.

Kamil Stoch ma kolejną kontuzję

Kibice trzymają kciuki za szybki powrót skoczka do zdrowia, jednak nie wszyscy wykazują się wyrozumiałością. Na Twitterze nie brakuje głosów od osób, które narzekają, że jeden z najlepszych polskich skoczków tak kiepsko radzi sobie w tym sezonie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Niedawno z powodu wyjątkowo słabej formy Kamila Stocha sztab szkoleniowy zdecydował o wycofaniu go z Turnieju Czterech Skoczni. Skoczek miał zbierać siły na występ w Zakopanem, który prawdopodobnie również nie dojdzie do skutku. Jeden z twitterowiczów skomentował sprawę, pisząc w swoim poście, że teraz Kamil Stoch może spokojnie wrócić do domu i się lenić, skoro nie będzie już skakał.

- Trening skoczka to, uwaga, nie tylko skoki. A trening kontuzjowanego skoczka? Dziś zajmie jakieś 6-7 godzin - stanęła w obronie męża oburzona Ewa Bilan-Stoch.

Żona Kamila Stocha, że wizerunek jej męża został bezprawnie wykorzystany na okładce książki

W tym trudnym czasie ukochana jest dla Kamila Stocha prawdziwym wsparciem. Ewa Bilan-Stoch jest nie tylko kochającą żoną, ale także menadżerką sportowca. Niedawno odkryła, że jego wizerunek został wykorzystany na okładce książki Waltera Hofera, dyrektora Pucharu Świata w skokach, która ma już niedługo ukazać się na polskim rynku. Ukochana skoczka zaapelowała o pomoc.

- Z kim mogę skontaktować się w sprawie okładki? Z wizerunku zawodników skorzystano bezprawnie - pytała zdenerwowana Ewa Bilan-Stoch. 

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

PŚ w Zakopanem: COVID-19 w polskiej reprezentacji, są wykluczenia z zawodów

CZYTAJ DALEJ

Książka ma być romansem toczącym się w świecie skoków narciarskich. Okazuje się jednak, że wizerunek Kamila Stocha nie pojawił się na niemieckiej wersji okładki. To prawdopodobnie znacznie ułatwi Ewie Bilan-Stoch poszukiwania osób odpowiedzialnych za bezprawne wykorzystanie wizerunku jej męża.

- Na oryginalnej okładce z niemieckiego rynku skoczków brak. Czyli to pomysł polskiego wydawcy - podpowiedział żonie Kamila Stocha jeden z internautów. 

Niebywałe zdjęcia partnerek i żon polskich skoczków. Ewa Bilan-Stoch to jedna z wielu piękności

Slajd 1 z 6

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kim są partnerki polskich skoczków?

Partnerki polskich skoczków często zaangażowane są bardzo w życie swoich mężów i chłopaków. Same często zajmują się na co dzień bardzo interesującymi dziedzinami. Kim są ukochane liderów polskiej kadry? / fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Goniec

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Beata Zawadzka/East News

Sport

Łukasz Piszczek po rozmowach z PZPN. Wiadomo, czego dotyczyły

Czytaj więcej >
Nie żyje

Sport

Miał zaledwie 40 lat. Nie żyje były zawodnik KSW i UFC, został zasztyletowany

Czytaj więcej >
EHF

Sport

Afera w meczu Polska - Rosja. ZPRP składa protest

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Sport

PZN: Jest decyzja w sprawie startów skoczków przed Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie

Czytaj więcej >
Nie żyje

Sport

Nie żyje 19-letni piłkarz. Christian Rowe zginął w wypadku samochodowym

Czytaj więcej >
Adam Małysz przekazał fenomenalne wiadomości na temat stanu zdrowia Kamila Stocha

Sport

Adam Małysz przekazał fenomenalne wieści ws. Kamila Stocha

Czytaj więcej >