Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia w Biedronce. Mężczyzna zmarł podczas zakupów
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 17.02.2023 17:12

Tragedia w Biedronce. Mężczyzna zmarł podczas zakupów

Śląskie. Dramat na terenie Biedronki. 70-letniego mężczyzny nie udało się uratować
Iberion

Klienci robiący zakupy w Biedronce w miejscowości Lędziny (woj. śląskie) byli świadkami niewyobrażalnej tragedii. W czwartek 16 lutego przebywający na terenie supermarketu 70-letni mężczyzna w pewnym momencie stracił przytomność. Pomimo szybko udzielonej pomocy, zmarł. Jak informuje lokalna policja, zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. 
 

Lędziny. Dramat na terenie Biedronki

Tragedia rozegrała się w czwartek, 16 lutego na terenie supermarketu Biedronka w miejscowości Lędziny. Jak poinformował początkowo lokalny portal 112Tychy, około godziny 13:00 w lędzińskim supermarkecie przy ul. Hołdunowskiej doszło do interwencji służb ratunkowych. Przyczyną pilnej reakcji ratowników było zasłabnięcie osoby.

Dziewięciomiesięczna dziewczynka ze Śląska walczy o życie. Matka z zarzutami, a lekarze mówią o podtopieniu

Pomimo rekacji służb, 70-letni mężczyzna zmarł

Jak się okazało pilnej pomocy wymagał 70-letni mężczyzna, który osunął się na ziemię pomiędzy sklepowymi półkami. W aktualizacji, która pojawiła się na Facebooku lokalnego portalu kilka minut po godzinie 13, poinformowano, że pomimo interwencji doszło do tragedii. - Niestety pomimo wysiłku ratowników nie udało się uratować życia. Sklep zamknięty na czas czynności - możemy przeczytać. 

Zgon z przyczyn naturalnych

Supermarket przez pewien czas pozostawał zamknięty ze względu na pracę służb badających tragedię. Jak poinformowała w rozmowie z Wirtualną Polską Komenda Powiatowa Policji w Bieruniu, do zgonu mężczyzny najprawdopodobniej doszło z przyczyn naturalnych. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: twitter.com/GoniecPL

Źródło: WP/ 112Tychy