Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Pge

Pge

pieniądze
07.07.2023 21:21 Tysiące klientów dotrzymało zawyżone rachunki. PGE Obrót potwierdza, że doszło do pomyłki

PGE Obrót wystawiła faktury bez uwzględnienia zamrożonych cen prądu. Trzy razy wyższą kwotę za energię elektryczną otrzymało ok. 4000 klientów. Spółka wprawiła w niemałą konsternację wielu swoich odbiorców. Powodem miał być błąd w wewnętrznym systemie firmy. Teraz PGE Obrót informuje, co powinni zrobić poszkodowani klienci.

PGE Narodowy zamknięty do odwołania. Wykryto poważną wadę konstrukcyjną dachu
11.11.2022 14:40 Stadion PGE Narodowy zamknięty do odwołania. Wykryto poważną wadę konstrukcyjną dachu

Stadion Narodowy tymczasowo wyłączony z użytku. - Podczas standardowego, corocznego przeglądu technicznego konstrukcji stalowej dachu ujawniono wadę jednego z elementów konstrukcji stalowo-linowej - czytamy w specjalnym oświadczeniu. Decyzja zapadła "w trosce o bezpieczeństwo". Stadion Narodowy z poważną wadą konstrukcyjną dachu. 11 listopada Na stronie PGE Narodowego pojawiło się niepokojące oświadczenie, gdzie poinformowano, iż w czasie przeglądu technicznego ujawniono awarię.

Jacek Sasin https://twitter.com/MAPGOVPL
03.10.2022 22:17 Rząd prosi samorządy o współpracę w kwestii węgla. Czy będzie go więcej?

Podczas konferencji prasowej w Otwocku, wicepremier Jacek Sasin poinformował, że do końca sezonu grzewczego import węgla osiągnie wielkość 17 mln ton, a do końca 2022 r. prawie 11 mln ton. Dodatkowo, do końca roku z polskich kopalń na rynek trafi 5,4 mln ton węgla. Minister zwrócił się także do samorządów, by te zaangażowały się w aktywną dystrybucję węgla.Zima za pasem, a tymczasem polskie składy opału w dalszym ciągu świecą pustkami. Zakup węgla u najpopularniejszych producentów węgla w Polsce, np. PGG graniczy aktualnie z cudem. Dodatkowo od kilku miesięcy w obozie władzy trwa przepychanka i wzajemne obwinianie się o braki kluczowych surowców. Odpowiedzialny za złoża kopalin w Polsce, minister Jacek Sasin, w towarzystwie prezesa PGE Wojciecha Dąbrowskiego ogłosił plany na najbliższe miesiące w kwestii węgla, a także zaapelował do samorządów o współpracę przy dystrybucji surowca.

Prezes PGE ostrzega przed nadchodzą zimą
29.06.2022 14:55 Prezes PGE apeluje do Polaków. "Najbliższa zima będzie bardzo trudna"

Dla wszystkich, którzy już teraz ledwo wiążą koniec z końcem dobrych wiadomości nie ma prezes PGE Wojciech Dąbrowski. Jego zdaniem "najbliższa zima będzie bardzo trudna". W związku z tym zaapelował do klientów o oszczędzanie energii. Niestety, ale dla wielu polskich rodzin, które na co dzień ledwo wiążą koniec, takie informacje mogą być niezwykle przytłaczające. Wysokie ceny paliw i produktów w sklepach to nie jedyny problem, który spędza sen z powiek tysiącom Polaków. Wiele osób już teraz drży na myśl o nadchodzącej zimie. Splot niekorzystnych wydarzeń może bowiem sprawić, że pojawią się niedobory lub dotkliwe podwyżki cen.

telefon
23.06.2022 22:15 Dostałeś podobnego SMS-a? Pod żadnym pozorem nie klikaj w link, lepiej od razu go usuń

Oszuści już od dawna próbują wyłudzać pieniądze od internautów poprzez SMS-y i fałszywe strony banków. Teraz podają się za "komornika", który działa w imieniu PGE i wzywają do spłaty niewielkiej należności. Zespół powołany do reagowania na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo w sieci CERT apeluje o ostrożność. Nie dajcie się nabrać - to oszustwo, które może skończyć się wyczyszczeniem całego konta.