Goniec.pl
Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki fot. Pawel Wodzynski/TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki fot. Pawel Wodzynski/TRICOLORS/East News

"Pytanie na śniadanie". Łukasz Nowicki może liczyć na wsparcie kolegów z programu. Ida Nowakowska zdradziła szczegóły

9 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Śmierć Jana Nowickiego wstrząsnęła światem show-biznesu, jak i polskiej sceny artystycznej. Była również szczególnie mocnym ciosem w serce dla jego najbliższych. Na szczęście jedyny syn aktora - Łukasz Nowicki może w tych trudnych chwilach liczyć na wsparcie redakcji "Pytania na śniadanie".

Łukasz Nowicki żegna ojca

7 grudnia 2022 roku media obiegła przykra wiadomość. Zmarł legendarny polski aktor, Jan Nowicki. Artysta odszedł w wieku 83 lat w swoim domu, a w ostatnich chwilach towarzyszyła mu ukochana żona, Anna. Przyczyną śmierci Jana Nowickiego był najprawdopodobniej zawał serca.

Jan Nowicki

Pogrzeb Jana Nowickiego. Wiemy kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość

CZYTAJ DALEJ

- Kiedy prowadziła go pod rękę, Jan nagle upadł. Jan był reanimowany. Niestety, nie udało się go uratować. Prawdopodobnie miał zawał – przekazał informator Super Expressu.

Aktora pożegnali fani, przyjaciele z branży filmowej i pogrążona w żalu rodzina. Jego jedyny syn, Łukasz Nowicki opublikował na Instagramie wzruszający wpis, w którym podzielił się emocjami towarzyszącymi mu po stracie ojca.

- „Możemy nie gadać często, możemy długo się nie widzieć ,Ale świadomość że gdzieś tam jesteś jest dla mnie jak grawitacja. Pionizuje, nadaje sens tej dziwnej układance jaką jest życie”. Przepraszam że cytuje sam siebie. To fragment z ostatniej strony książki Ojca „ Moje Psie Myśli”. Może to nieskromne , ale tak jest łatwiej. Wczoraj utraciłem ten pion – zaczął. I wyznał, jakim ciosem była dla niego informacja o śmierci ojca: – Gdy rankiem Olga przekazała mi wiadomość o śmierci Taty długo siedziałem na kancie łóżka w hotelu , próbując odzyskać równowagę . Tylko grawitacja trzymała mnie przy ziemi… zastygłem… - czytamy na Instagramie Łukasza Nowickiego.

Koledzy z "Pytania na śniadanie" wspierają Łukasza Nowickiego

Okazuje się, że syn Jana Nowickiego może liczyć na duże wsparcie kolegów i koleżanek z programu "Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, że napisała do niego tuż po rodzinnej tragedii.

- Myślę, że każdy na swój sposób. Jestem pewna, że każdy chciałby go otoczyć ciepłem i dać mu znać, że jesteśmy. Jeśli będzie potrzebował pomocy kogokolwiek z nas, będziemy jej udzielać. Musi tylko zadzwonić, napisać. Ja napisałam do Łukasza. To jest bardzo trudny czas. Coś o tym wiem. Wszyscy go uwielbiamy i chcielibyśmy mu pomóc. Łączymy się z nim w tej żałobie – przyznała redakcyjna koleżanka Łukasza Nowickiego.

Żora Korolyov https://www.instagram.com/zorakorolyov/

Tak wygląda dziś grób Żory Korolyova. Widok mogiły porusza, bliscy wciąż cierpią po dramatycznej śmierci tancerza

Niespodziewana śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła polskim show-biznesem. Tancerz i choreograf doskonale znany widzom z programu "Taniec z gwiazdami" odszedł 21 grudnia 2021 roku, pozostawiając w żałobie rodzinę i przyjaciół. Oto jak wygląda miejsce jego pochówku.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Skrzynecka, fot. KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka pokazała córki. Jedna piękniejsza od drugiej, fani zachwyceni

Czytaj więcej >
Ryszard Kotys, fot. KAPiF

Gwiazdy

Ryszard Kotys miał żonę młodszą o 26 lat. Kobieta była wielką miłością aktora

Czytaj więcej >
Pixabay.com Alehandra13

Gwiazdy

Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz, fot KAPiF

Gwiazdy

Robert Makłowicz pokazał dorosłych synów. Jeden z nich poszedł w ślady ojca

Czytaj więcej >
Jan Paweł II, fot. East News

Gwiazdy

Jan Paweł II skrytykowany przez byłego wokalistę Chumbawamby. Zaczepił kogoś jeszcze

Czytaj więcej >
Katarzyna Skrzynecka fot. KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka nagle przerwała wywiad. Zapytano ją o Edwarda Miszczaka

Czytaj więcej >