Goniec.pl
Muniek Staszczyk

TRICOLORS/East News

Muniek Staszczyk wspomniał pobyt w szpitalu. Gwiazdor jest wdzięczny Bogu za życie

12 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

W 2019 roku Muniek Staszczyk przeszedł wylew, o czym poinformował fanów za pomocą mediów społecznościowych. Po latach muzyk wrócił wspomnieniami do tych ciężkich chwil i przyznał, że wówczas ledwo uszedł z życiem. Lider zespołu T.Love zdobył się na szczere wyznanie.

Wokalista przeszedł wylew w trakcie pobytu na Wyspach Brytyjskich i trafił do jednego z londyńskich szpitali. O swoim stanie zdrowia poinformował fanów dopiero dwa tygodnie później, a po latach wrócił do tych wydarzeń na antenie Polskiego Radia 24.

Kłótnia na antenie TVP Info, poseł PiS wyszedł ze studia

Awantura w TVP Info. Poseł PiS wyszedł ze studia

CZYTAJ DALEJ

- Pierwszy świadomy moment to było moje szpitalne łóżko w Londynie i moja żona, mój syn i mój menedżer, którzy stali nad tym łóżkiem. Bardzo mi się chciało pić. Nigdy w życiu woda mi tak nie smakowała. Potem były bardzo mocne leki - wyznał gwiazdor.

Muniek Staszczyk przeszedł wylew

Muniek Staszczyk przyznał, że niewiele pamięta ze swojego pobytu w londyńskim szpitalu. Gwiazdor miał świadomość tego, co się wydarzyło, jednak jego organizm długo dochodził do siebie.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Wiedziałem, co się stało, ale jeszcze nie mogłem wtedy odczuwać tej wartości, radości, że jestem na tej planecie z powrotem - dodał.

Muniek Staszczyk dziękuje Bogu, że żyje

Hospitalizacja po wylewie była jego pierwszym pobytem w szpitalu, jednak na szczęście mógł liczyć na wsparcie swoich bliskich. Wydarzenie to stało się jednak punktem zwrotnym w życiu muzyka, który dzisiaj dziękuje Bogu, że żyje.

- Refleksje przyszły później. Poczułem wielką miłość ludzi, wielką empatię. Poczułem potrzebę dziękczynienia, podziękowania Bogu - wyznał gwiazdor.

EN 01185294 5281

Bartłomiej Topa przeżył ogromną tragedię. Syn aktora zmarł na jego rękach

CZYTAJ DALEJ

Lider zespołu T.Love opuścił londyński szpital we wrześniu 2019 roku. Jak przyznał, to trudne doświadczenie był dla niego lekcją "pokory i dystansu".

- Kiedy wyszedłem ze szpitala, był wrzesień 2019 r. Takie sytuacje jak ta, uczą ogromnej pokory, dystansu. Następuje poważne przewartościowanie, jeśli chodzi o karierę i inne rzeczy w życiu - dodał muzyk.

/fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Wielkie afery na antenie TVP, widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. "To jest cyrk"

"Sprawa dla reportera" zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 1983 roku i od tego czasu regularnie prezentuje widzom ludzkie dramaty i problemu. Program realizowany jest zarówno w formie reporterskiej, jak i studyjnej, gdzie nagrywane są dyskusje z ekspertami. Po latach antenowej obecności producenci programu zaczęli jednak szukać pomysłów na to, jak urozmaicić ten format i poszerzyć grono swoich odbiorców również o młodszych widzów. Z tego powodu w studiu "Sprawy dla reportera" zaczęły gościć również osoby znane z show-biznesu, jak aktorzy czy piosenkarze, którzy często prezentują na wizji również swoje talenty. Występy muzyków, zwykle z nurtu disco polo, w programie interwencyjnym budzą jednak spory niesmak. W sieci nie brakuje krytycznych komentarzy, a internauci nie mają litości dla "pomysłowych" producentów "Sprawy dla reportera", określając ich program mianem "cyrku" czy "kabaretu". To jednak tylko niektóre z "atrakcji", przewidzianych przez producentów "Sprawy dla reportera". To niewiarygodne, co wyprawia się w studiu programu Elżbiety Jaworowicz. /fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Polskie Radio 24

Tagi:

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >