Goniec.pl
Joanna Opozda

www.instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda trafiła do szpitala. Ciężarna aktorka boi się o dziecko

12 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Ciężarna Joanna Opozda bardzo źle znosi stres towarzyszący rodzinnej kłótni. Aktorka przyznała, że jej stan nie jest najlepszy, a niedawno trafiła nawet do szpitala. Przestraszona żona Antka Królikowskiego opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie w sprawie konfliktu z ojcem, który w minioną sobotę strzelał do swoich bliskich w Busku-Zdroju.

- Mam dość. Jestem na skraju [...] Chcę powiedzieć, że nie odpowiadam za mojego ojca i jego rodzinę. Odcięłam się od nich dawno temu. Miałam ku temu swoje powody, które przemilczę. Już jako mała dziewczynka nie miałam kontaktu z babcią czy ciotkami. Teraz ci ludzie wtargnęli w moje życie, niszcząc mnie i nasze nienarodzone dziecko. Niszcząc moją mamę, siostrę, brata i męża - rozpoczęła swój wpis Joanna Opozda.

Kłótnia na antenie TVP Info, poseł PiS wyszedł ze studia

Awantura w TVP Info. Poseł PiS wyszedł ze studia

CZYTAJ DALEJ

Joanna Opozda trafiła do szpitala

8 stycznia 2022 roku doszło do eskalacji rodzinnego konfliktu Opozdów, a ojciec aktorki chwycił za broń i kilkukrotnie wystrzelił w kierunku swoich bliskich, którzy mieli przyjechać do Buska-Zdroju, by zabrać z mieszkania zajmowanego przez Dariusza Opozdę rzeczy należące do jego żony. Swojej teściowej w wyprawie towarzyszył także Antek Królikowski, który zamieścił w sieci mrożące krew w żyłach nagranie ze strzelaniny.

Joanna Opozda podkreśliła, że nie ma wpływu na to, jak zachowują się jej bliscy ze strony ojca. Aktorka wyprowadziła się z domu jako 18-latka i zaczęła życie na własny rachunek, by nie mieć z nimi nic wspólnego. Jak dodała, po jakimś czasie zaczęła czuć się "wolna, momentami szczęśliwa", jednak teraz jej spokój zburzył narastający rodzinny konflikt.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo- Teraz kiedy powinnam skakać z radości, bo już niedługo zostanę mamą, jestem rozwalona psychicznie i fizycznie. Nie mogę jeść, spać, ciągle wymiotuję. Dziś wylądowałam w szpitalu z silnymi skurczami i bólami. Wszystko z nerwów. Dostałam ataku paniki, nie mogłam oddychać. Piszę o tym, bo martwię się o zdrowie mojego dziecka. Prawie całą ciążę przeleżałam chora w łóżku, a teraz jeszcze to - wyznała bezsilna gwiazda.

Joanna Opozda boi się o swoje dziecko

Żona Antka Królikowskiego wyznała, że "nie daje już rady", choć jest świadoma tego, że rozwijający się w jej łonie syn odczuwa wszystko to, co ona. Gwiazda dodała także, że od kilku dni ma ogromne wyrzuty sumienia i nie może przestać płakać, choć usilnie próbuje się uspokoić dla dobra swojego dziecka.

Wykończona ciągłym stresem i emocjami Joanna Opozda zaapelowała do swojego ojca o "zakończenie wojny". Aktorka podkreśliła także, że jej mama chce jedynie odzyskać swoje rzeczy.

- [...] Daj nam wszystkim żyć! Ty również żyj, jak chcesz. Bądź zdrowy i szczęśliwy. Zastanów się, co robisz. Zastanów się, czy to normalne, że strzelałeś do swojej córki i kobiety, z którą przeżyłeś 35 lat życia. Nie opowiadaj już kłamstw. Już dosyć - prosiła swojego ojca gwiazda.

/fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Wielkie afery na antenie TVP, widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. "To jest cyrk"

"Sprawa dla reportera" zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 1983 roku i od tego czasu regularnie prezentuje widzom ludzkie dramaty i problemu. Program realizowany jest zarówno w formie reporterskiej, jak i studyjnej, gdzie nagrywane są dyskusje z ekspertami. Po latach antenowej obecności producenci programu zaczęli jednak szukać pomysłów na to, jak urozmaicić ten format i poszerzyć grono swoich odbiorców również o młodszych widzów. Z tego powodu w studiu "Sprawy dla reportera" zaczęły gościć również osoby znane z show-biznesu, jak aktorzy czy piosenkarze, którzy często prezentują na wizji również swoje talenty. Występy muzyków, zwykle z nurtu disco polo, w programie interwencyjnym budzą jednak spory niesmak. W sieci nie brakuje krytycznych komentarzy, a internauci nie mają litości dla "pomysłowych" producentów "Sprawy dla reportera", określając ich program mianem "cyrku" czy "kabaretu". To jednak tylko niektóre z "atrakcji", przewidzianych przez producentów "Sprawy dla reportera". To niewiarygodne, co wyprawia się w studiu programu Elżbiety Jaworowicz. /fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Goniec

Tagi:

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Doda, fot. Bestsellery Empiku 2022/TVN/07.02.2023

Gwiazdy

Doda mimo zakazu wparowała na scenę w TVN. Nie dali jej nic powiedzieć

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński dał popis podczas gali Empiku. Kontrowersyjny wokalista wykonał znany utwór/Kadr z "TVN"/wp.pilot.pl

Gwiazdy

Ralph Kamiński wbiegł na scenę Empiku i się zaczęło. Widzowie nie mogli oderwać wzroku

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko, fot. KAPiF

Gwiazdy

Ivan Komarenko pokazał skandaliczne zdjęcia. Wielu nie będzie zadowolonych

Czytaj więcej >
Agnieszka Chylińska wystąpiła podczas gali Empiku. Zaskoczyła widzów swoimi słowami

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska wystąpiła na gali Empiku. Nagle zwróciła się do widzów

Czytaj więcej >
Leonard Pietraszak, fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Pogrzeb Leonarda Pietraszaka. Rodzina spełniła ostatnią prośbę aktora, zaapelowała do żałobników

Czytaj więcej >
Unsplash/Piotr Cichosz

Gwiazdy

Zacznie się już o 21:05. Miliony Polaków włączą Polsat i długo nie zmienią kanału

Czytaj więcej >