Goniec.pl
Wojciech Szczęsny zaliczył wpadkę na mundialu, a nie zagrał jeszcze żadnego meczu. Zapomniał o mikrofonie?

ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News

Mundial 2022. Wojciech Szczęsny zaliczył wpadkę, zapomniał o mikrofonie. Publiczność usłyszała gorzki komentarz

21 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Wojciech Szczęsny wraz z resztą polskiej reprezentacji przebywa obecnie w Katarze, gdzie czekają go trzy ciężkie spotkania. Jeśli Polakom dopisze szczęście, zostaną na mundialu dłużej. Polski bramkarz zaliczył wpadkę podczas konferencji prasowej, choć nie spędził jeszcze nawet minuty na boisku.

Wojciech Szczęsny zaliczył wpadkę, czy żartował?

Wojciech Szczęsny wraz z selekcjonerem Czesławem Michniewiczem i Grzegorzem Krychowiakiem brał udział w konferencji prasowej. Gdy na salę schodzili się dziennikarze, sportowiec rzucił szybko komentarz do kolegi, zapominając o włączonym mikrofonie.

Mundial 2022

Mundial 2022. Kibic w Katarze chciał napić się piwa. Był tak zdeterminowany, że przeszedł kilkanaście kilometrów w tym celu

CZYTAJ DALEJ

20 listopada oficjalnie rozpoczął się mundial w Katarze, na który przyszło nam bardzo długo czekać. Sportowa impreza, która w tym roku wzbudza szczególne kontrowersje z racji gospodarza turnieju, trwa w najlepsze.

Swój sprzeciw wobec łamania praw człowieka i praw pracowniczych przez organizatorów wyrazili niektórzy piłkarze, a także artyści, którzy mieli wystąpić podczas turnieju. Wielu z nich odmówiło, rezygnując tym samym ze sporego wynagrodzenia. Według organizacji walczących o prawa człowieka w trakcie budowy stadionu, a także infrastruktury potrzebnej do przyjęcia zagranicznych kibiców, zmarło 6,5 tys. osób, które pracowały w nieludzkich warunkach.

Wojciech Szczęsny skomentował spotkanie z dziennikarzami

Dzień przed pierwszym meczem "biało-czerwonych" z reprezentacją Meksyku zorganizowano konferencję prasową z udziałem przedstawicieli mediów, którzy mogli zdawać pytania nie tylko Czesławowi Michniewiczowi, ale także Grzegorzowi Krychowiakowi i Wojciechowi Szczęsnemu. Polski bramkarz był chyba rozczarowany małą frekwencją, gdyż przed rozpoczęciem spotkania prasowego rzucił komentarz, który usłyszeli wszyscy. Większość zgromadzonych nie zrozumiała jego słów, ale i tak nie powinny one paść z jego ust.

- Mało ludzi jest - powiedział Wojciech Szczęsny, komentując ilość zainteresowanych konferencją dziennikarzy.

Trzeba jednak przyznać, że komentarz piłkarza był... dość trafny. Rzeczywiście dość niewielu dziennikarzy zjawiło się na spotkaniu, aby porozmawiać z piłkarzami i selekcjonerem. Jeden z nich zadał Wojciechowi Szczęsnemu pytanie dotyczącego jego poprzednich turniejów, zwracając uwagę, że "zawsze coś się dzieje", odnosząc się do kontrowersji związanych z organizacją Mundialu 2022 w Katarze. Polski bramkarz postanowił odpowiedzieć dość dyplomatycznie:

- Każdy turniej ma swoją historię. [...] Z dużym entuzjazmem jestem nastawiony do jutrzejszego meczu - stwierdził reprezentant Polski.

Pierwszy mecz polskiej drużyny na mundialu w Katarze odbędzie się we wtorek 22 listopada o godzinie 17:00 czasu polskiego.

imago/ActionPictures/EAST NEWS

Nie tylko Anna Lewandowska i Marina Łuczenko. Kim są polskie WAGS - partnerki najsłynniejszych piłkarzy?

Nie tylko Anna Lewandowska i Marina Łuczenko. Wiele polskich WAGs również zasługuje na uwagę - często to dobrze wykształcone, świetnie radzące sobie w biznesie kobiety. Choć znane stały się przez swoich mężów, same budują teraz swój wizerunek.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Sport

Katar 2022. Czesław Michniewicz usłyszał pytanie i zrugał dziennikarza. "Nie jest pan w stanie"

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski fot. Instagram @_rl9

Sport

Katar 2022. Robert Lewandowski zwrócił się do kibiców po meczu. Wystarczyło jedno słowo

Czytaj więcej >
Szczęsny Lewandowski Krychowiak

Sport

Ekspert ocenił występy Szczęsnego, Lewandowskiego i Krychowiaka. Stać ich na więcej?

Czytaj więcej >
Lewandowski Michniewicz

Sport

To już koniec Michniewicza? Lewandowski miał postawić ultimatum

Czytaj więcej >
FRANCK FIFE/AFP/East News

Sport

Piotr Zieliński grał z Francją jak natchniony. Po meczu wbił szpilę Michniewiczowi

Czytaj więcej >

Sport

Katar 2022. Robert Lewandowski szczery do bólu. "Gdy tak gramy, radości nie ma"

Czytaj więcej >