Goniec.pl
Agata Duda

Piotr Molecki/East News

Misia Furtak zebrała wypowiedzi Agaty Dudy i stworzyła piosenkę. Utwór ma 33 sekundy

24 Listopada 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Agata Duda wiernie stoi przy boku swojego męża w czasie ważnych krajowych uroczystości, a także chętnie towarzyszy mu podczas zagranicznych wizyt. Żona prezydenta unika jednak publicznego zabierania głosu w ważnych społecznie sprawach. Wokalistka Misia Furtak postanowiła w ostry zadrwić z postawy pierwszej damy i opublikowała w sieci utwór poświęcony żonie Andrzeja Dudy.

Michalina Aleksandra Furtak, znana szerzej jako Misia Furtak, opublikowała w sieci 33-sekundowe nagranie zatytułowane "Agata". Po odpaleniu utworu nie usłyszymy jednak bogatej w dźwięki kompozycji, a kompletną ciszę.

Top Model

Znamy zwycięzcę programu "Top Model"

CZYTAJ DALEJ

Misia Furtak stworzyła utwór o milczeniu Agaty Dudy

Nagranie jest komentarzem do postawy Agaty Dudy, która unika publicznych wypowiedzi, szczególnie w sprawie ważnych społecznie wydarzeń. Żona prezydenta nie skomentowała m.in. sprawy śmierci ciężarnej Izabeli z Pszczyny czy kryzysu migracyjnego na granicy polsko-białoruskiej. Wielu obywateli ma to milczenie pierwszej damie za złe.

Cisza w serwisach streamingowych? Tak, ale tylko dlatego, że to odzwierciedlenie rzeczywistości – napisała o swoim wymownym "utworze" artystka.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Internauci są pod wrażeniem pomysłowości artystki, która w wymowny sposób wytknęła Agacie Dudzie uporczywe milczenie. Choć piosenkarka zablokowała możliwość komentowania utworu na platformie YouTube, piosenka zbiera pozytywne recenzje w mediach społecznościowych.

Misia Furtak zebrała wypowiedzi Pierwszej Damy w ważnych kwestiach i zrobiła z nich piosenkę. Genialne. I wymowne – skomentował utwór jeden z zachwyconych nim użytkowników Twittera.

Brawo. W samo sedno – dodał kolejny internauta.

Agata Duda nie skomentowała nagrania

Agata Duda do tej pory nie odniosła się do dedykowanego sobie utworu. Konsekwentne milczenie swojej małżonki próbował za to publicznie tłumaczyć jakiś czas temu sam prezydent Andrzej Duda.

Agata Duda

Krzysztof Skiba skrytykował Agatę Dudę

CZYTAJ DALEJ

Ma codziennie mnóstwo spotkań, wyjazdów, prowadzi przede wszystkich działalność charytatywną i włącza się także w działalność edukacyjną. To jest dla niej ważne. Jej pasją jest niesienie pomocy ludziom i zajmuje jej to bardzo wiele czasu – mówił prezydent w wywiadzie dla TV Trwam.

Utwór "Agata" pochodzi z nowej płyty artystki, która będzie miała premierę w piątek, 26 listopada 2021 roku. Na albumie zatytułowanym "Wybory" znajduje się również piosenka pt. "Jest z nami", której tematem są pasje narciarskie Prezydenta Andrzeja Dudy.

Normalnie aż braknie słów. Warunki, w jakich mieszka Kasia Tusk, zapierają dech

Slajd 1 z 7

/fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Kuchnia

W swojej kuchni Kasia Tusk postawiła na elegancję i funkcjonalność. Jasne pomieszczeni dodatkowo oświetla światło dzienne, które wpada do środka przez ogromne okiennice. Z białymi szafkami kuchennymi i jasnym marmurowym blatem kontrastuje podłoga, którą influenserka wyłożyła kafelkami tworzącymi czarno-białą mozaikę. /fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: YouTube/Twitter

Monika MajkoAutor

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Joanna Opozda-Królikowska i Antek Królikowski

Gwiazdy

Joanna Opozda źle znosi ciążę. Aktorka ma problemy zdrowotne

Czytaj więcej >
Basia Kurdej-Szatan

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan lubi imprezować. Zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gwiazdy

Jacek Kurski nie czekał na ostateczne pozwolenie. Ruszyły prace przy "Sylwestrze Marzeń"

Czytaj więcej >
AKPA/Podlewski

Gwiazdy

Kasia Cichopek w zalotnej kreacji na urodzinach "Bayer Full"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Królowa życia" przeszła metamorfozę. Wynik finalny podzielił internautów

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Wielkie zmiany w jury "MasterChef junior"

Czytaj więcej >