Goniec.pl
SplashNews.com/East News

SplashNews.com/East News

Kobieta kompletnie zignorowała Meghan Markle. Nagranie sprzed zamku Windsor hitem sieci

11 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Meghan Markle wraz z księciem Harrym cały czas przebywają na terenie Wielkiej Brytanii. Z powodu śmierci królowej zrezygnowali z nadchodzących obowiązków i przygotowują się do uroczystości związanych z pogrzebem monarchini. Młodszy brat aktualnego następcy tronu (Williama) i jego amerykańska żona uczestniczyli w wydarzeniu pod zamkiem Windsor, w którym wspólnie z poddanymi oddawali hołd Elżbiecie II. Nie wszyscy zgromadzeni na miejscu przychylnie zareagowali na obecność Meghan Markle. Jak jej to okazali?

Konflikt Meghan z rodziną królewską. Tabloidy mocno mieszają

Stosunek Meghan Markle do klanu Windsorów nie jest zbyt pochlebny. W jednym z wywiadów, których udzieliła już po rezygnacji z części królewskich przywilejów, padły słowa, które (podobno) mocno zabolały Karola III. Markle stwierdziła bowiem, że Harry „stracił ojca”.

Meghan Markle

Meghan Markle i księżna Kate nie pożegnały królowej Elżbiety II. Tylko jedna ma wytłumaczenie

CZYTAJ DALEJ

Arystokratyczna dynastia w swoim stylu (czyli powściągliwie) odpowiedziała na mocne słowa księżnej Sussex. Wskutek ostatnich wydarzeń związanych ze śmiercią babci synów słynnej księżnej Diany i tajemniczą nieobecnością Markle w Balmoral można wywnioskować, że nie jest w tym gronie mile widziana.

Brytyjskie tabloidy plotkują, ze udział w odseparowaniu Meghan Markle i księcia Harry'ego ma swój wkład sam król, Karol III. Dla porównania --, kolejne z nich przypuszczają, że jest wręcz odwrotnie i to Markle jest osobą, która unika konfrontacji. W wyspiarskiej prasie brukowej można znaleźć informacje, że aktualny władca wręcz zabiegał o przyjazd swego syna, Harry’ego i jego małżonki.

Wychodzi więc na to, że nie wiemy nic, chociaż spływają co raz to kolejne, sprzeczne informacje. Z pewnością wielu Brytyjczyków ma na temat relacji Meghan Markle – Windsorowie swoje zdanie. Niektórzy z nich dali temu wyraz podczas oddawania hołdu Elżbiecie II pod bramami zamku Windsor.

Megnan Markle zlekceważona przez poddaną

10 września w tym miejscu pojawili się dwaj wnukowie zmarłej Elżbiety II – William i Harry, a towarzyszyły im żony – Kate i Meghan. W obliczu wspólnej żałoby zrezygnowali oni z wszelkich animozji i wspólnie, ramię w ramię pomaszerowali, by oddać cześć babci.

Niestety, nie wszyscy poddani byli tak wyrozumiali. Obecność żony księcia Harry'ego wywołała wśród poddanych wyjątkowo mieszane uczucia. Gdy arystokraci podeszli do tłumów, by porozmawiać, pocieszyć i uścisnąć dłoń pogrążonych w smutku ludzi, jedna z kobiet postanowiła dać wyraz swojej frustracji względem Markle.

Kamery BBC zarejestrowały moment, który z pewnością był przykry dla żony rudowłosego księcia. Co dokładnie się wydarzyło?

Gdy Meghan Markle podawała rękę kolejnym ludziom, wyciągnęła ją również w kierunku owej kobiety. Stojąca za barierkami oponentka księżnej Sussex zignorowała wyciągniętą rękę, a gdy Amerykanka odeszła nieco dalej, poddana lekko uśmiechnęła się pod nosem.

Jak sądzicie, czy jest jeszcze szansa na porozumienie zwaśnionych członków rodziny królewskiej?

YouTube/Netflix; Rotten Tomatoes Classic Trailers; Monolith Films

Królowa Elżbieta była częstą bohaterką filmów i seriali. Tak przedstawiano ją na ekranie

Postać królowej Elżbiety wielokrotnie interpretowana była przez największe filmowe gwiazdy. Która z nich wypadła w tej roli najlepiej?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

"The Voice Senior" w okrojonym składzie. Kogo zabraknie w show? Fot. Kapif

Gwiazdy

Uczestnik "The Voice Senior" musiał zrezygnować. Rafał Brzozowski przekazał smutne wieści

Czytaj więcej >
Córka reprezentantka Francji była najpiękniejszą dziewczynką świata. Jak teraz wygląda? Fot. Facebook @thylaneblondeau

Gwiazdy

Thylane Blondeau uznano "najpiękniejszą dziewczynkę świata". Dziś ma 21 lat i zaskakuje wyglądem

Czytaj więcej >
świeca pixabay.com

Gwiazdy

Nie żyje George Ross Robertson. Był gwiazdą "Akademii Policyjnej"

Czytaj więcej >
Pamela Anderson / Wikipedia Commons/9EkieraM1

Gwiazdy

Pamela Anderson doczekała się dwóch synów. Chłopcy są już dziś mężczyznami, jak wyglądają?

Czytaj więcej >
To nie koniec Dody w Polsacie. Stacja już szykuje nowy program, wiemy, kiedy go zobaczymy

Gwiazdy

Doda wraca do Polsatu. Gwiazda otrzyma swoje nowe show

Czytaj więcej >
Dziś w tv / Unsplash/Kelly Sikkema

Gwiazdy

Dziś w tv nagradzany przebój. Tysiące Polaków zasiądą przed telewizorami

Czytaj więcej >