Goniec.pl
krzysztof-cugowski-piotr-cugowski-wojciech-cugowski

TRICOLORS/East News

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

26 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Krzysztof Cugowski jest zaniepokojony konfliktem, jaki narodzić się miał pomiędzy jego dwoma synami: Piotrem i Wojciechem. Mężczyźni jeszcze do niedawna współpracowali w zespole Bracia - dziś nie ma mowy o kontynuacji tego projektu.

Strapiony rodzic przyznaje, że nie chce nawet wiedzieć, co było zarzewiem nieporozumienia. Twierdzi, że rozpad zespołu to wielkie nieszczęście.

Opole 2022. Na scenie wystąpił syn znanego artysty. Wojciech Cugowski zachwycił publiczność

Opole 2022. Na scenie wystąpił syn znanego artysty. Wojciech Cugowski zachwycił publiczność

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Cugowski zdruzgotany

Nic, co dobre, nie trwa wiecznie. Przekonali się o tym z pewnością miłośnicy Braci, zespołu, w którego skład wchodzili Piotr i Wojciech Cugowscy, synowie legendarnego lidera Budki Suflera.

Mimo ogromnej sympatii publiczności, wielu hitów na koncie, a przede wszystkim związków rodzinnych, grupie nie udało się uniknąć klątwy rock'n'rolla, z którą zmagają się zespoły na całym świecie - ostatecznego lub przynajmniej czasowego rozpadu.

Wojciech Cugowski zaskoczył swoich miłośników i postanowił udać się zupełnie nową drogą. Karierę solową rozpoczął dzięki płycie "Nie czekaj na znak" i nic nie wskazuje na to, by w jego głowie czaił się jakikolwiek zamiar powrotu do projektu Bracia.

Rozwojem sytuacji zaniepokojony jest Krzysztof Cugowski, który w rozmowie z "Dobrym tygodniem" wyznał, że jego synowie popełnili ogromny błąd.

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak na castingach "Mam Talent"

Wyszło na jaw, co naprawdę łączy Agnieszkę Chylińską i Małgorzatę Foremniak. Wszyscy się mylili

CZYTAJ DALEJ

Konflikt w rodzinie?

- Nie wyciągam tego, kto to spowodował. To się stało miesiąc po tym, jak my się rozstaliśmy. Coś musiało się wydarzyć, ale co dokładnie, nie wiem i nie chcę wiedzieć - przekonywał Krzysztof Cugowski.

Jak stwierdził, jest przekonany, że to nie z jego powodu doszło do nieporozumienia pomiędzy Wojciechem i Piotrem, ale w swoich tłumaczeniach pozostał niezwykle tajemniczy, nie zagłębiając się w szczegóły.

Współpracę z dziećmi Krzysztof Cugowski wspominał jako niezwykle szczęśliwy okres w swoim życiu. Dodał też, że istnienie zespołu nie przeszkadzałoby w solowych ścieżkach kariery poszczególnych artystów.

Jak potoczy się dalej historia Braci? Nie wiadomo, ale przez lata nauczyliśmy się, że nawet ostateczne zamknięcie zespołów i największe kłótnie ich członków nie były przeszkodą do reunionów, do których dochodziło nawet po wielu latach. Pozostaje mieć nadzieję, że bracia Cugowscy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii.

TRICOLORS/East News

Marek Koterski to twórca kultowych czarnych komedii. Przypominamy najważniejsze filmy reżysera

Marek Koterski, który 3 czerwca świętował swoje 80. urodziny, jest jednym z najwybitniejszych polskich reżyserów. Czarne komedie artysty cieszą się niezmiennie ogromną popularnością. Przypomnijmy sobie najlepsze z nich.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Unsplash/Piotr Cichosz

Gwiazdy

Dziś w tv wielkie kinowe przeboje. Polsat i TVN powalczą o widownię

Czytaj więcej >
Kuriozalna wpadka w Familiadzie. Widzowie oburzeni. Fot. kadry z programu Familiada, prod. TVP, wyd. 05.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

"Familiada". Wpadka ze słowem z "ch" oburzyła widzów

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski / KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski szykują się do ślubu? Wskazuje na to ważny szczegół

Czytaj więcej >
Danuta Szaflarska / KAPiF

Gwiazdy

Danuta Szaflarska nie była dobrą matką. Jej rodzina płaciła za jej sukcesy

Czytaj więcej >
Znany aktor przeżył chwile grozy podczas wypadku. Fot. rawpixel

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger przeżył chwile grozy. Uczestniczył w niebezpiecznym wypadku

Czytaj więcej >
Grammy 2023. Nominacje i wyniki. Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Gwiazdy

Grammy 2023. Wiemy, kto zdobył statuetki najważniejszej gali nagród branży muzycznej

Czytaj więcej >