Goniec.pl
Screen serialu "Świat Według Kiepskich"

Screen serialu "Świat Według Kiepskich"

Zebrano pieniądze dla Marzeny Kipiel-Sztuki. Zaskakujące, co się z nimi stało

25 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Piotr Dutka

W ostatnim czasie było bardzo głośno o problemach finansowych Marzeny Kipiel-Sztuki, która informowała, że stać ją nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Znana i ceniona aktorka w jednym w wywiadów przyznała, że pieniądze skończyły się już dawno temu, dlatego w chwili obecnej jej sytuacja jest niezwykle ciężka. Z pomocą przyszli fani serialu "Świat według Kiepskich", którzy rozpoczęli zbiórkę pieniędzy dla celebrytki. Doszło jednak do pewnych komplikacji.

Ostatnie miesiące są szczególnie ciężkie dla tysięcy Polaków, którzy nie są w stanie nadążyć zarówno za galopującą inflacją, jak i również powszechną drożyzną, która spędza sen z powiek nie tylko ekonomistów, ale również zwykłych "Kowalskich".

Screen / Polsat : Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia": Daniel poinformował o śmierci ukochanej. Przeżył ogromną tragedię

CZYTAJ DALEJ

Okazuje się, że problemy natury finansowej dotykają również celebrytów, którzy nie powinni narzekać na brak gotówki. Niektórzy z nich są zmuszeni do drastycznych kroków.

W poważne kłopoty wpadła znana i ceniona aktorka, Marzena Kipiel-Sztuka. W najnowszym wywiadzie dla "Twojego Imperium" zdradziła, że znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. 

- Pieniądze skończyły się już dawno – mówiła, wywołując tym samym niemałe poruszenie nie tylko w celebryckim świecie, ale również rozgrzewając opinię publiczną.

Marzena Kipiel-Sztuka straciła pracę. Problemy finansowe ją dobijają

Aktorka w otwarty sposób narzekała na swoje położenie, podkreślając, że w ostatnim czasie mało je, a także w ogóle nie śpi.

Sytuacja jest krytyczna z tego względu, że serial "Świat według Kiepskich", który był jej jedynym źródłem jej dochodu, został zawieszony ze względu na śmierć kluczowych aktorów - Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa.

Aktorka otwarcie wyznała, że aktualnie nie ma za co żyć. Jak się okazało, jej dramatyczny apel usłyszeli fani uwielbianego serialu, którzy od razu zaoferowali pomoc "Halince".

Jednemu z sympatyków kultowego sitcomu udało się zorganizować zbiórkę pieniędzy, która pozwoliła wielu osobom na oferowanie datków. Głównym celem było zebranie kilku tysięcy złotych, które pomogłyby aktorce przetrwać od pierwszego do pierwszego.

Marzena Kipiel-Sztuka nie skorzystała z pomocy fanów

Ostatecznie zbiórka nie zdołała w żaden sposób pomóc potrzebującej aktorce, która nie skorzystała z zebranych pieniędzy. Organizator zbiórki nie zdołał dotrzeć do celebrytki, dlatego okazała kwota nie trafiła w jej ręce.

Fan serialu "Świat według Kiepskich" wyjaśnił całą sytuacją w krótkim wpisie na stronie zrzutki.

- Pragnę podziękować każdemu z osobna, każdemu, kto wpłacił choćby najmniejszą kwotę. Uzbierana przed zwrotami kwota bez wątpliwości zadowoliłaby Panią Marzenę, jednak ze względu na brak odpowiedzi ze strony managementu oraz Pani Marzeny, nie mogłem przekazać jej uzbieranej kwoty. W związku z powyższym pieniądze zostaną Państwu zwrócone. Niestety zrzutka.pl życzy sobie 3 zł od każdego zwrotu, więc każdy, kto wpłacił kwotę otrzyma to co wpłacił, odjąć 3 zł. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję - podkreślił w opisie Ksawery Jończyk.

Warto podkreślić, że aktorka nie ukrywała swoich problemów finansowych. Teraz gdy straciła pracę, znalazła się w fatalnej sytuacji.

Link do zbiórki znajduje się na portalu zrzutka.pl

PIOTR GRZYBOWSKI/East News

Widok grobu Romana Kłosowskiego wyciska morze łez. Aktor przed śmiercią "bardzo cierpiał"

Romana Kłosowski był uwielbianym aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Artysta najbardziej znany z roli Romana Maliniaka w kultowym serialu "Czterdziestolatek" od wielu lat zmagał się z postępującą chorobą oczu. To właśnie z tego powodu w 2016 roku zakończył swoją karierę. Aktor zmarł 11 czerwca 2018 roku w wieku 89 lat.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Mpress.pl / Goniec.pl

Tagi:

Piotr DutkaAutor

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pdutka1997@gmail.com

Podobne artykuły

"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki zareagował na samochód TVP. Fot. kadry z programu Onet Rano, prod. Onet, wyd, 2019r,, Youtube @onetrano

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zobaczył pojazd TVP i nie wytrzymał. Otworzył drzwi i zaczął krzyczeć

Czytaj więcej >
Tak wyglądała 30 lat temu, dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram @kingarusin, kadr z programu TVP1, prod. TVP, wyd. 05.02.1993 r.

Gwiazdy

Tak wyglądała 30 lat temu. Dziś zna ją cała Polska

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >
Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Influencerka musiała gęsto się tłumaczyć

Gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Zaczęła gęsto się tłumaczyć

Czytaj więcej >
Youtube/Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Kulisy związku Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw. Pola nie miała łatwo

Czytaj więcej >