Goniec.pl
Ślub

Pixabay.com Pexels

Kobieta "poślubiła" drzewo, a zdjęcie z ceremonii trafiło do sieci. Zaskakujący powód

14 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 14 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Wiadomość o tym "ślubie" obiegła niemal cały świat. 37-letnia Kate Cunningham postanowiła przyrzec wieczną miłość dębowi, który rośnie w parku w Sefton w hrabstwie Merseyside w Anglii. Brytyjka zrobiła to, by ochronić drzewo przed wycinką.

Kate Cunningham "wyszła" za drzewo we wrześniu 2019 roku i zmieniła nawet nazwisko, by uwiarygodnić swoje "małżeństwo". Teraz nazywa się "Elder", co w języku angielskim oznacza "starszy" i odnosi się do wieku jej ukochanego dębu.

swieczka nie zyje

Nie żyje Ronnie Spector. Gwiazda przeżyła w przeszłości prawdziwy koszmar

CZYTAJ DALEJ

Kobieta "poślubiła" drzewo

Choć decyzja o "zaślubieniu" drzewa może wydawać się co najmniej dziwna, Brytyjka podeszła do ceremonii bardzo poważnie. Z niecierpliwością wyczekiwała dnia ślubu, a w czasie uroczystości miała na sobie elegancką suknię, którą wykończyła roślinnymi dodatkami. 37-latka założyła także wianek z kwiatów i uzupełniła swoją stylizację akcesoriami z kory.

Co ciekawe, krewni Kate Cunningham nie byli zaskoczeni jej decyzją. Jak podkreślali w rozmowie z mediami, 37-latka od zawsze była związana z naturą i darzyła ją szczególnym uwielbieniem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Dla niej rośliny są niemal jak ludzie - kryją w sobie energię i zdolność nawiązywania relacji z innymi - tłumaczyli krewni Brytyjki, cytowani na łamach serwisu o2.pl.

W tym roku "małżeństwo" będzie obchodziło już 3. rocznicę "ślubu". 37-latka zapewnia, że traktuje swoje ukochane drzewo jak członka rodziny i odwiedza je pięć razy w tygodniu, a także celebruje z nim ważne święta. W czasie ostatniego Bożego Narodzenia kobieta udekorowała dąb ozdobami choinkowymi.

Zrobiła to, by uratować ulubiony park

37-latka wysyła rodzinie również karki świąteczne, które podpisuje "Pan i Pani Elder". Brytyjka nie ukrywa jednak, że jej "zaślubiny" z drzewem odbyły się po to, by zwrócić uwagę na pomysł wycinki drzew w parku w Sefton.

"Małżeństwo" 37-latki z dębem było manifestacją przeciwko zniszczeniu parku, przez który miała przebiegać obwodnica. Na co dzień kobieta jest w relacji z mężczyzną, z którym wspólnie wychowuje autystycznego syna. Jej partner jednak w pełni popiera wybraną przez nią formę protestu.

Potężny aktor wziął ślub z drobną kobietą. Nie spodziewał się dramatu, który stał się później

Slajd 1 z 5

Júlíus Björnsson to jeden z największych aktorów

Júlíus Björnsson jest inslandzkim strongmanem, który większą popularność zdobył jednak jako aktor. Ogromna sylwetka mężczyzny sprawiła, że zainteresował się nim show-biznes. Sportowiec otrzymał rolę w jednym z najbardziej znanych seriali – "Grze o tron". W produkcji HBO znanej na całym świecie wcielił się w postać Gregora Clegana, czyli Góry. Warto wspomnieć, że mężczyzna mierzy ponad dwa metry wzrostu, a jego waga przekracza 150 kilogramów. Fot. Instagram/thorbjornsson

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Lifestyle

"Miałam 15 lat, a on 25, gdy pierwszy raz mnie pocałował". Wykorzystywanie nastolatek przez dorosłych to poważny problem

Czytaj więcej >
Film

Lifestyle

Polsat wyemituje film "Deadpool 2". Widzowie z niecierpliwością czekają na wieczór

Czytaj więcej >
Victoria Arlen

Lifestyle

Nastolatka była w śpiączce przez cztery lata. Nagle się obudziła się i powiedziała niebywałe słowa

Czytaj więcej >

Lifestyle

„14-latki wyglądają jak dorosłe kobiety". To przykład obwiniania dziecka za przemoc

Czytaj więcej >

Lifestyle

"Siedzenie w ciasnym mieszkaniu z czterema osobami nie było łatwe". Jak przeżywamy koniec kwarantanny?

Czytaj więcej >
Ślub

Lifestyle

W czasie ślubu doszło do ogromnej wpadki. Świadkowa omal nie przewróciła panny młodej

Czytaj więcej >