Goniec.pl
Katarzyna Cichopek w naturalnym wydaniu pojechała zatankować. Za paliwo zapłaciła grosze

TRICOLORS/East News/Pudelek.pl

Katarzyna Cichopek przyłapana na stacji. Zaskakujące, ile zapłaciła za paliwo. Musi zaciskać pasa?

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Katarzyna Cichopek niedawno została przyłapana na jednej z warszawskich stacji benzynowych za kierownicą samochodu marki Audi. Uważni mogli zwrócić uwagę na fakt, że było to auto zastępcze, które pewnie otrzymała na czas napraw swojego dotychczasowego pojazdu.

Katarzyna Cichopek przyłapana na stacji. Za paliwo zapłaciła 11 złotych!

Gwiazda "M jak miłość" przed zwróceniem samochodu zastępczego do salonu podjechała na stację benzynową, aby oddać go z pełnym bakiem. Wszystko wskazuje na to, że za wiele się zastępczym autem nie najeździła.

Co warte odnotowania Katarzyna Cichopek nie zaprzątała sobie głowy stylizacją i makijażem na tę krótką wyprawę i pracownikom stacji ukazała się w dość naturalnym wydaniu. Celebrytka miała delikatny makijaż i grubą zimową kurtkę z ogromnym kapturem, w którym aktorka szukała anonimowości.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (3)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zakochali się lata temu? Komentarz dziennikarza mówi wszystko

CZYTAJ DALEJ

Po gwieździe TVP było widać zmęczenie, które bez wątpienia może jej towarzyszyć w ostatnich tygodniach. Odkąd potwierdziła swój związek z Maciejem Kurzajewskim, media nie dają jej spokoju.

Swoje również "dorzuciła" Paulina Smaszcz, która od tamtego czasu zdążyła już udzielić mnóstwa wywiadów, w których nie szczędziła gorzkich słów pod ich adresem. Praktycznie co dzień była żona Macieja Kurzajewskiego zabiera głos w sprawie "Kurzopków", czym z pewnością spędza sen z powiek zakochanym.

Doszło nawet do tego, że Maciej Kurzajewski nasłał na nią policję, bo ta wtargnęła do jego domu, by porozmawiać z jego matką na temat... rzekomo porzuconego przez dziennikarza owczarka niemieckiego imieniem Bono.

Katarzyna Cichopek nie wyglądała najlepiej. Ma dość medialnego szumu?

Katarzyna Cichopek z auta wysiadła w puchowym płaszczu Calvina Kleina, trzymając w dłoniach białą torebkę. Największym zaskoczeniem dla paparazzi okazał się... paragon za paliwo, jakie zatankowała gwiazda. Fotoreporterzy portalu Pudelek.pl musieli pewnie dwa razy upewnić się, czy dobrze widzieli, gdyż tak mały paragon na stacji to rzecz wprost niespotykana.

Katarzyna Cichopek przyłapana na stacji paliw

Katarzyna Cichopek przyłapana na stacji paliw/Pudelek.pl

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zatankowała auto zastępcze za 11 zł, co oznacza, że wlała do baku zaledwie 1,5 litra paliwa. Jeśli zaledwie tyle brakowało do pełnego baku, to nie najeździła się nim zbytnio.

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przyjechała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna i jej córka, Marzena, która cierpi na zespół Downa.

(fot. Piotr Gamdzyk/Polsat)

"Nasz nowy dom". Pani Justyna i jej córka z zespołem Downa próbują rozpocząć nowe życie na Podlasiu

"Nasz nowy dom". Finał na Podlasiu Ekipa "Naszego nowego domu" w ostatnim odcinku tego sezonu zawitała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna z dorosłą córką Marzeną. Kobiety przeprowadziły się tu niedawno ze Śląska, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Marzena ma poważną wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste - stąd decyzja o przeprowadzce. Z pieniędzy po podziale majątku kupiły stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. - Gdyby nie moi sąsiedzi to ten remont w ogóle by się nie odbył. Cały ten remont zrobił mąż mojej sąsiadki własnymi rękami, nie biorąc za to ani złotówki – mówi Pani Justyna. "Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor pomogła pani Justynie W budynku nadal nie było jednak łazienki, a ogrzewało go kilka elektrycznych grzejników, ściany były nieocieplone, dach pokrywa eternit. Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieniła ekipa Przemka Oślaka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna Kupczyk. Wizyta Katarzyny Dowbor wyjątkowo ucieszy Marzenę

Zobacz galerię >


Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pudelek.pl

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >
Robert Janowski zmaga się z problemem psychofanki. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Robert Janowski zmaga się z psychofanką. Kobieta zdołała odnaleźć nowy dom gwiazdora

Czytaj więcej >