Goniec.pl
TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz ma w nosie doniesienie na policję. Publikuje nowe komentarze o związku Cichopek i Kurzajewskiego

23 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Paulina Smaszcz z uporem maniaka swoimi niewybrednymi przemyśleniami rozżarzała życie Macieja Kurzajewskiego i jego kochanki. Jeśli myślicie, że tę krucjatę przerwało doniesienie dziennikarza na policję, jesteście w błędzie. Samozwańcza "Kobieta petarda" kontynuuje raz obraną strategię i – nie wiadomo czemu – dalej publikuje w sieci komentarze uderzające w byłego małżonka i Katarzynę Cichopek.

Paulina Smaszcz ma w nosie policję. Dalej "walczy o swoje życie", ośmieszając Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski to byłe małżeństwo, jednak nie ma wątpliwości, że z rozwodem nie pogodziła się jeszcze damska część tego duetu. Chociaż nie łączy ich już nic oprócz dorosłych synów i wspomnień, urażona kobieta obrała plan, który obejmuje dyskredytowanie nowej miłości prezentera w mediach.

maciej kurzajewski paulina smaszcz

Maciej Kurzajewski stracił cierpliwość. Nasłał policję na Paulinę Smaszcz

CZYTAJ DALEJ

Oprócz tego autorka książek dla dzieci i feministek dopuszcza się nie tylko agresji słownej, ale i fizycznej – nie chodzi o przemoc, lecz jej ostatnia, skrzętnie zaplanowana wizyta u byłej teściowej pod pretekstem troski o psa wzbudziła dość mieszane uczucia.

Internauci domniemają, że to objawy stalkingu i obsesji, Maciej Kurzajewski zaś, że to zakłócenie miru domowego. Z tym oskarżeniem stawił się na policji z prośbą, by ukróciła temperamentną byłą żonę. O szczegółach tej sprawy pisaliśmy w artykule powyżej.

Paulina Smaszcz nie zamierza z tego tytułu pozbawiać się jednej z niewielu przyjemności, która – jak się domyślamy – daje jej tak dziką satysfakcję. Nie mając na uwadze nadchodzącej wizyty na komisariacie (w celu złożenia wyjaśnień), bez oporów publikuje kolejne komentarze internautów, jakie piszą jej prywatnie na Instagramie. Wszystkie – to oczywiste – dotyczą jej samej lub głośnemu romansu gwiazd "Pytania na śniadanie", którego nie może przecierpieć.

Tym razem nie chodziło o drwiny z wyglądu Katarzyny Cichopek, a "jedynie" śmiałe przewidywania dotyczące przyszłości jej związku 49-letnim dziennikarzem. Paulina Smaszcz udostępniła wiadomość od jednej z internautek.

- Pani Paulino, ja zawsze staram się nie oceniać nikogo, ale staram się też zrozumieć panią, bo spędziła pani wiele lat z panem Maciejem i pani najlepiej wie jako żona, matka i kobieta jak było... A ludzie co wiedzą? Nic! Oni ze sobą i tak długo nie będą. Myślę, że Katarzyna wybije się jeszcze bardziej przy jego ramieniu, a potem go zostawi – czytamy na InstaStory "Kobiety petardy".

paulina smaszcz

fot. Instagram @paulina.smaszcz

paulina smaszcz

fot. Instagram @paulina.smaszcz

Oprócz tego typu wiadomości, Paulina Smaszcz umieszcza na swoim Instagramie całe serie laurek i zachwytów, jakimi obsypują ją inne kobiety. Jak widać, energia Pauliny Smaszcz nie opuszcza. Mina może zrzednąć jej dopiero wtedy, gdy Maciej Kurzajewski wytoczy cięższe działa.

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przyjechała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna i jej córka, Marzena, która cierpi na zespół Downa.

(fot. Piotr Gamdzyk/Polsat)

"Nasz nowy dom". Pani Justyna i jej córka z zespołem Downa próbują rozpocząć nowe życie na Podlasiu

"Nasz nowy dom". Finał na Podlasiu Ekipa "Naszego nowego domu" w ostatnim odcinku tego sezonu zawitała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna z dorosłą córką Marzeną. Kobiety przeprowadziły się tu niedawno ze Śląska, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Marzena ma poważną wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste - stąd decyzja o przeprowadzce. Z pieniędzy po podziale majątku kupiły stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. - Gdyby nie moi sąsiedzi to ten remont w ogóle by się nie odbył. Cały ten remont zrobił mąż mojej sąsiadki własnymi rękami, nie biorąc za to ani złotówki – mówi Pani Justyna. "Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor pomogła pani Justynie W budynku nadal nie było jednak łazienki, a ogrzewało go kilka elektrycznych grzejników, ściany były nieocieplone, dach pokrywa eternit. Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieniła ekipa Przemka Oślaka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna Kupczyk. Wizyta Katarzyny Dowbor wyjątkowo ucieszy Marzenę

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Ralph Kamiński miał wypadek podczas koncertu. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński miał wypadek podczas koncertu. "Źle skoczyłem"

Czytaj więcej >
Marta Kaczyńska

Gwiazdy

Marta Kaczyńska w dzieciństwie przeżyła koszmar. Wiemy, co się stało

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek straciła pracę w TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek straciła pracę w programie TVN. Zaskakujące informacje

Czytaj więcej >
Maciej Mędrzycki z Milionerów nie żyje. Fot. kadr z programu Milionerzy, prod. TVN, wyd. 2022 r., Player

Gwiazdy

"Milionerzy". Uczestnik polskiej edycji zmarł w wieku 39 lat. W programie usłyszał pytanie o milion

Czytaj więcej >
"The Voice Senior" w okrojonym składzie. Kogo zabraknie w show? Fot. Kapif

Gwiazdy

Uczestnik "The Voice Senior" musiał zrezygnować. Rafał Brzozowski przekazał smutne wieści

Czytaj więcej >
Córka reprezentantka Francji była najpiękniejszą dziewczynką świata. Jak teraz wygląda? Fot. Facebook @thylaneblondeau

Gwiazdy

Thylane Blondeau uznano "najpiękniejszą dziewczynkę świata". Dziś ma 21 lat i zaskakuje wyglądem

Czytaj więcej >