Goniec.pl
fot. Instagram @katarzynacichopek

fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek nadawała na żywo, aż nagle wtargnął jej syn. Jak zareagowała?

21 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Katarzyna Cichopek ma wiele odpowiedzialnych zajęć, a jednym z nich jest regularne nadawanie transmisji na żywo na swoim Instagramie. Celebrytka "ocenia" reklamowane produkty, które cudownym trafem zawsze wzbudzają jej uznanie. Ostatniego wieczoru internetowy live dotyczył modowych rekomendacji wiecznie uśmiechniętej "ikony stylu". Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem, bowiem podczas relacji pojawił się niespodziewany gość. Był nim 13-letni syn aktorki z zakończonego małżeństwa z Marcinem Hakielem. Jak zareagowała na jego obecność?

Katarzyna Cichopek nadawała na żywo. W pewnym momencie w kadr wszedł jej syn

Katarzyna Cichopek tuż po ogłoszeniu głośnego romansu z Maciejem Kurzajewskim nie tylko siebie, byłego męża, ale także ich dzieci – Adama i Helenę – naraziła na spory stres. O dzieciach rozpisywała się kolorowa prasa, zastanawiając się, jak patowa sytuacja wpłynie na ich psychikę i dzieciństwo.

Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Cichopek poruszyła temat synów Kurzajewskiego. "Kontakt rzeczywiście jest utrudniony”

CZYTAJ DALEJ

13-letni Adam Hakiel postanowił wesprzeć rodzicielkę w gradobiciu nieprzychylnych publikacji w mediach i wyraził publiczną (na Instagramie) aprobatę dla jej nowo ogłoszonego związku, komentując go serią serduszek.

adam hakiel katarzyna cichopek

fot. Instagram @katarzynacichopek

Małoletni z pewnością przeżył już te nagłe życiowe zmiany u rodziców i powrócił do rutynowej codzienności. Wygląda na to, że akceptuje nowe związki i mamy i taty, bowiem zadowolony i uśmiechnięty (a nie naburmuszony jak większość chłopców w jego wieku) pozuje do wspólnych zdjęć.

Katarzyna Cichopek cały walczy o to, by jej syn czuł się z nią dobrze. Specjalnie dla dzieci zaplanowała nawet wcześniejszą wigilię, by nie tylko z tatą, ale i z nią mogli wspólnie przeżyć ten magiczny (chociaż przeniesiony) czas.

Podczas niedzielnej transmisji na żywo chyba jednak zapomniała, że nie jest sama w domu i leniwie opowiadała o modzie. Wówczas, zupełnie niespodziewanie, do pokoju, w którym nagrywała, wszedł nastoletni Adam.

katarzyna cichopek

fot. Instagram @katarzynacichopek

Nie dało się ukryć, że zupełnie zaskoczył swoją mamę, jednak ta zareagowała profesjonalnie i błyskawicznie, szybko zatrzymując nagrywanie.

W pamięci internautów wciąż pozostanie kadr z połową głowy nastolatka, którym rozbawiona Katarzyna Cichopek pochwaliła się w sieci. Post wywoRzeczywiście, boki zrywać…

screeny z serialo Matki, żony i kochanki i Rodzina zastępcza / fot. Instagram @ofeliaigakrefft @mateuszdamiecki

Jak wyglądają i co robią dziecięce gwiazdy ekranu? Niektórych ciężko rozpoznać. Będziecie zdziwieni

Aleksander Ihnatowicz, Roger Karwiński, Julia Wróblewska, Sergiusz Żymełka, a może Mateusz Pawłowski? Jeśli wydaje Wam się, że większości z tych nazwisk nie kojarzycie, udowodnimy, że to nieprawda. Wszystkich wymienionych łączy jedno – na ekranie pojawili się, gdy mieli raptem kilka lat. W pamięci widzów wciąż trwają jako sympatycznie dzieciaki o anielskich buziach, ale jak wyglądają po latach? Sprawdzamy, co słychać u niegdysiejszych małoletnich gwiazd ekranu. Przy niektórych z nich będzie mocno zaskoczeni.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Dziś w tv / Unsplash/Kelly Sikkema

Gwiazdy

Dziś w tv nagradzany przebój. Tysiące Polaków zasiądą przed telewizorami

Czytaj więcej >
Żora Korolyov / KAPiF

Gwiazdy

Żora Korolyov ma piękny nagrobek. Jeden szczegół łamie serce, trudno powstrzymać łzy

Czytaj więcej >
świeczka

Gwiazdy

Nie żyje Melinda Dillon. Gwiazda miała na swoim koncie wiele wybitnych ról

Czytaj więcej >
Krzysztof Jackowski miał rację. Wizja jasnowidza całkowicie się sprawdziła

Gwiazdy

Krzysztof Jackowski miał rację. Wizja jasnowidza całkowicie się sprawdziła

Czytaj więcej >
Dorota Wellman / KAPiF

Gwiazdy

Dorota Wellman nie wytrzymała w "Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop musiał ustawiać ją do pionu

Czytaj więcej >
Kolejne zmiany w życiu Roksany Węgiel. Gwiazda podjęła przełomową decyzję

Gwiazdy

Kolejne zmiany w życiu Roksany Węgiel. Gwiazda podjęła przełomową decyzję

Czytaj więcej >