Goniec.pl
screen, Pytanie na śniadanie, TVP

screen, Pytanie na śniadanie, TVP

"Pytanie na śniadanie". Niezręczna sytuacja z Katarzyną Cichopek. Aż zbladła

20 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

"Pytanie na śniadanie" jest prowadzone na żywo, więc trudno czasem uniknąć wpadek i niezręczności. Do nietaktownej sytuacji doszło podczas sobotniego wydania, prowadzonego przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Za sprawą ich głośnego i wątpliwego moralnie romansu nie są oni w stanie uchronić się przed złośliwymi uwagami nieprzychylnych gości, którym łatwo wprawić ich w zakłopotanie na wizji. Tak było i tym razem. Jakie słowa padły w studiu "śniadaniówki"?

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek była bezbronna

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski goszczą na wygodnych kanapach wielu gości, z którymi poruszają najróżniejsze tematy. Podczas wczorajszego wydania naprzeciwko nich zasiadł Roman Rogowiecki, którego zaproszono, by wspomnieć czeskiego gwiazdora Karela Gota.

katarzyna cichopek teresa lipowska

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek rozpłakała się na antenie. Wszystko przypadkiem uchwyciły kamery

CZYTAJ DALEJ

Podczas wspominek gość porównywał Czecha do największych amerykańskich muzyków, m.in. Franka Sinatry. Gdy prowadząca usłyszała to nazwisko, aż oczy się jej zaświeciły. To nie uszło uwadze gościa, który postanowił wbić jej szpilę i na antenie, przed milionami widzów, skomentował jej podniecenie.

- Maciek, ta pani lubi takich starszych panów? Naprawdę? – wypalił Rogowiecki, po czym na kilka sekund nastała niezręczna cisza. Dziennikarzowi udało się zasiać ferment i sprawić, że atmosfera zagęściła się do granic możliwości. Zakłopotani gospodarze "PnŚ" zupełnie nie wiedzieli, jak zareagować na ten przytyk.

Postanowili udawać, że go nie słyszeli i kontynuowali rozmowę. Zwłaszcza na twarzy Katarzyny Cichopek było jednak widać, że sytuacja jest dość napięta. Obrała swój firmowy uśmiech i patrzyła nerwowo w stronę kamery, zapewne starając się nie okazać gościowi krzty zażenowania. W jej głowie z pewnością lęgły się zupełnie inne myśli na jego temat, jednak zachowała profesjonalizm.

Zakochani dalej prowadzili rozmowę, a na ekranie rozpłynięto się nad "niepowtarzalnym i magnetyzującym urokiem" Sinatry, który dzięki temu mógł liczyć na szerokie grono wielbicielek. Te fakty wyraźnie rozbawiły ukochanego Cichopek. Podsumował on rozmowę, która i tak zeszła na boczny tor.

- A jednak! Sinatra! No proszę – rzekł ucieszony Maciej Kurzajewski w stronę gościa.

Współczujecie Katarzynie Cichopek?

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przyjechała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna i jej córka, Marzena, która cierpi na zespół Downa.

(fot. Piotr Gamdzyk/Polsat)

"Nasz nowy dom". Pani Justyna i jej córka z zespołem Downa próbują rozpocząć nowe życie na Podlasiu

"Nasz nowy dom". Finał na Podlasiu Ekipa "Naszego nowego domu" w ostatnim odcinku tego sezonu zawitała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna z dorosłą córką Marzeną. Kobiety przeprowadziły się tu niedawno ze Śląska, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Marzena ma poważną wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste - stąd decyzja o przeprowadzce. Z pieniędzy po podziale majątku kupiły stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. - Gdyby nie moi sąsiedzi to ten remont w ogóle by się nie odbył. Cały ten remont zrobił mąż mojej sąsiadki własnymi rękami, nie biorąc za to ani złotówki – mówi Pani Justyna. "Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor pomogła pani Justynie W budynku nadal nie było jednak łazienki, a ogrzewało go kilka elektrycznych grzejników, ściany były nieocieplone, dach pokrywa eternit. Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieniła ekipa Przemka Oślaka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna Kupczyk. Wizyta Katarzyny Dowbor wyjątkowo ucieszy Marzenę

Zobacz galerię >


Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >
Wyciekło zdjęcie syna Megna Markle i księcia Harry'ego. Fot: SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Czytaj więcej >