Goniec.pl
AGENCJA SE/East News / fot. Instagram @katarzynacichopek

AGENCJA SE/East News / fot. Instagram @katarzynacichopek

Paulina Smaszcz ujawniła, ze Maciej Kurzajewski planował zerwać z Katarzyną Cichopek. "Okłamywał wszystkich"

23 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Paulina Smaszcz ujawniła już wiele na temat Macieja Kurzajewskiego. O jego niedoskonałościach, przywarach i romansie mogłaby pisać bez końca, jednak wreszcie ktoś zadał jej fundamentalne pytanie – dlaczego to robi? Okazuje się, że jej niesztampowe i agresywne zachowanie w mediach ma prosty powód – twierdzi, że były mąż okłamał ją i synów i przekonywał, że zamierza zerwać z koleżanką z pracy. Gdy prawda wyszła na jaw, Paulina Smaszcz nie zamierzała siedzieć cicho.

Paulina Smaszcz ujawnia szokujący fakt na temat związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek

Paulina Smaszcz, gdy tylko dowiedziała się o wyjeździe eksmałżonka z nową ukochaną na romantyczne wojaże do Izraela, postanowiła rozżarzyć Internet, jednak tylko razem nie były to fajerwerki ani zimne ognie, a bolesny cios w samo serce miłosnego duetu prezenterów.

maciej kurzajewski paulina smaszcz

Paulina Smaszcz stawia ultimatum Kurzajewskiemu. Nazywa go Pinokiem i ma konkretne oczekiwania

CZYTAJ DALEJ

Zdekonspirowani Kurzajewski i Cichopek zostali zmuszeni do oficjalnego potwierdzenia swojego związku, chociaż,, jak się okazuje, jakiś czas wcześniej miało dojść do zupełnie innego obrotu spraw. Samozwańcza "Kobieta petarda" w do bólu szczerej (jak zawsze) rozmowie z Plotkiem ujawniła, że gwiazdor TVP okłamał synów, obiecując, że zamierza zakończyć burzliwą relację z nową partnerką. Obawiał się, że gdy ich romans ujrzy światło dzienne, nie wytrzyma tak dużego zainteresowania mediów.

Dla Pauliny Smaszcz właśnie te istotne nieścisłości (a według niej "narastające łgarstwa") stały się punktem zapalnym, wskutek którego teraz świętuje swoje pięć minut w kolorowej prasie.

- Mój były mąż okłamał swoich synów. Okłamał naszych przyjaciół i rodzinę, twierdząc, że z panią Katarzyną się nie spotyka. Że kończy ten związek, ponieważ jest to związek, który będzie szeroko komentowany, a pani Katarzyna wszystko pokazuje w social mediach i reklamuje wiele produktów – obwieściła pełna złości, po czym uściśliła:

- Maciek przekazał naszej rodzinie, że musi mieć czas na zakończenie tego związku, bo razem pracują. Musi mieć czas, żeby się z tego wycofać, bo to nie jest ta osoba. Prosił nas wszystkich, moich synów, moją rodzinę, żeby mu dać na to czas. Po czym wyjeżdża, okłamuje wszystkich, nikomu nic nie mówi – wyjaśniała na łamach Plotka.

Autorka książek o tematyce dziecięco-feministycznej kolejny raz nie miała najmniejszych oporów, by publicznie "prać brudy" swojej rodziny. Nie ukrywała, że zarówno ona, jak i synowie, czują się skrzywdzeni nikczemnym zachowaniem Macieja Kurzajewskego.

- Powiedział, że nigdy nie będzie krzywdy moich dzieci, a potem zaczęły się sytuacje, które już opisałam. Nagle moi synowie nie mogą przychodzić, muszą się zapowiadać. Nagle znikają ich zdjęcia, nagle są jakieś problemy z pieniędzmi, które mają obiecane i które mają dostać. Obiecał, że nie stanie im się krzywda – wyliczała mu grzechy.

Ostatnie poczynania Pauliny Smaszcz spowodowały, że gwiazdor będący obiektem jej ataków złożył doniesienie na policję. Jak sądzicie, ten ruch ujarzmi zapędy "Kobiety petardy", czy jeszcze bardziej ją rozjuszy? Podejrzewamy, że nie będzie przebierała w środkach, by osiągnąć swój cel. Pytanie tylko, jaki cel?

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Pani Marta razem z mężem Sebastianem mają dwuletniego synka. Po śmierci siostry bohaterki programu zdecydowali się adoptować jej dzieci: cierpiącego na porażenie mózgowe Kacpra i nastoletniego Dawida.
(fot. materiały prasowe TVN)

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Adoptowała niepełnosprawnego syna swojej zmarłej siostry

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Pani Marta adoptowała synów zmarłej siostry Dorota Szelągowska odwiedziła trzydziestoletnią panią Martę, która pochodzi z wielodzietnej rodziny. Los jednak jej nie oszczędzał - siedemnaście lat temu w wypadku zginął jej brat. Rok temu zmarła jej siostra Paulina, która osierociła dwóch synów. Marta wraz z mężem Sebastianem od razu postanowili ich adoptować. Decyzja nie była tak oczywista, jakby mogło się wydawać. Jeden z chłopców (Kacper, 14 lat) choruje na porażenie mózgowe. Nie jest samodzielny, nie siedzi, nie mówi i wymaga stałej opieki. Oprócz niego para ma pod opieką także nastoletniego siostrzeńca Dawida oraz dwuletniego syna Karola. Marta liczyła się z tym, że dla Sebastiana może to być za trudne i powiedziała mu, że zrozumie jeśli ten postanowi od nich odejść. Sebastian jednak nie wyobraża sobie życia bez Marty. Oboje podjęli się bardzo trudnego wyzwania. Wspierając się każdego dnia, tworzą bardzo szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Dorota Szelągowska przeprowadziła remont ze specjalnymi wymaganiami Na razie wszyscy mieszkają z dziadkami w domu, który który znajduje się na tej samej posesji co nieruchomość, w której mieszkała Paulina z synami. Dorota Szelągowska wraz z ekipą wyremontowała lokum w którym wcześniej mieszkali chłopcy ze zmarłą mamą. Szczególnym wyzwaniem bez wątpienia było dla wszystkich wyjście naprzeciw potrzebom niepełnosprawnego Kacpra. Dorota zadbała także o wymarzone pokoje dla pozostałych dzieci oraz przestronny i wielofunkcyjny salon dla całej rodziny. To niezwykły odcinek opowiadający o wielkiej miłości dwójki dosyć młodych ludzi, którzy własne szczęście postawili na drugim miejscu. Zobaczcie efekty remontu przeprowadzonego przez Dorotę Szelągowską w Wildze.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:


Źródło: Plotek

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Piotr Kraśko ma za sobą burzliwy okres. Przeszedł ogromną zmianę. Nawet żona go nie poznaje

Gwiazdy

Piotr Kraśko ma za sobą burzliwy okres. Przeszedł ogromną zmianę. Dostrzega ją nawet żona

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz wypowiedziała się na temat cen u Magdy Gessler. Jej odpowiedź może wielu zaskoczyć

Gwiazdy

Ewa Wachowicz wypowiedziała się na temat cen u Magdy Gessler. Jej odpowiedź może wielu zaskoczyć

Czytaj więcej >
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF

Gwiazdy

Sławomir i Kajra pozostali bez pracy. W telewizji posypały się zwolnienia

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek pod ostrzałem internautów. Oberwało jej się za to, jak wygląda.

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek ponownie pod ostrzałem internautów. Oberwało jej się za to, jak wygląda

Czytaj więcej >
Filip Chajzer, fot. KAPiF

Gwiazdy

Filip Chajzer zamilkł w "Dzień dobry TVN". Nietypowe zachowanie, Małgorzata Ohme zabrała głos

Czytaj więcej >
Ida Nowakowska nie jest zaproszona na ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? "Będę im kibicować"

Gwiazdy

Ida Nowakowska nie przyjdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? "Będę im kibicować"

Czytaj więcej >