Goniec.pl
Danuta Holecka

TRICOLORS/East News

Danuta Holecka przeszła zaskakującą metamorfozę. Widzowie "Wiadomości" długo zbierali szczęki z podłogi

2 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Danuta Holecka zaprezentowała się widzom "Wiadomości" w całkowicie nowej fryzurze. Któż by przypuszczał, że pierwsza dama TVP może wyglądać aż tak zjawiskowo! Fani zbierali szczęki z podłogi.

Danuta Holecka zdążyła przyzwyczaić już nas do swoich metamorfoz. Nie przywiązujcie się do nowej fryzury dziennikarki - gwiazda szybko się nudzi i decyduje się na kolejne!

Kabaret

Niewiarygodne sceny na antenie Polsatu. PiS został bezlitośnie upokorzony

CZYTAJ DALEJ

Danuta Holecka - kochana i nienawidzona

W istocie, obok Danuty Holeckiej ciężko przejść obojętnie. Przez jednych wielbiona jako profesjonalna dziennikarka przekazująca cudowne wieści na temat zbawiennej dla narodu roli rządu PiS, przez innych nienawidzona jako lojalna propagandystka nikczemnej władzy.

Pełna skrajności i tajemnic, ale któraż kobieta taka nie jest? Dziennikarka obecna jest w mediach od wielu lat, ale po tym, jak Jacek Kurski przejął fotel prezesa TVP, radzi sobie znacznie lepiej, niż do tej pory.

Świadczy o tym chociażby stanowisko szefowej "Wiadomości", które piastuje od 2019 r. Godna posada wymaga godnej prezencji, a z tą Danuta Holecka nigdy nie miała problemu. I robi wszystko, by nie znudzić się widzom.

W związku z tym, gwiazda chętnie decyduje się na metamorfozy w swoim wyglądzie zewnętrznym. W wydaniu "Wiadomości" z 1 sierpnia po raz kolejny zaskoczyła publiczność.

TVN Style

TVN Style świętuje pełnoletność! Stacja obchodzi 18. urodziny. Pamiętacie programy, które podbiły serca Polaków?

CZYTAJ DALEJ

Blondynka Danuta Holecka

1 sierpnia to naturalnie rocznica Powstania Warszawskiego, wydanie "Wiadomości" z tego dnia musiało być więc wyjątkowe. Danuta Holecka pokazała się widzom jak zawsze w eleganckim stroju, ale i z wpiętą w klapę marynarki biało-czerwoną wstążką.

To nie ona przykuła jednak wzrok miłośników programu informacyjnego TVP. Na głowie gwiazdy pojawił się bowiem nowy olśniewający kolor. Widzowie musieli być zszokowani widząc, że ich ulubiona prezenterka została blondynką!

"Wiadomości" TVP1/01.08.2022

"Wiadomości" TVP1/01.08.2022

Danuta Holecka dumnie prezentowała informacje stojąc na tle ekranu przedstawiającego współczesną Warszawę oraz kwiecie w barwach bieli i czerwieni.

Podniosły nastrój programu musiał wprowadzić widzów w zakłopotanie, jednak po dwudziestu minutach powróciły stare dobre "Wiadomości" - na ekranie pojawiło się oblicze Donalda "für Deutschland" Tuska, a oglądający mogli usłyszeć opowieść o tym, jak były premier chciał wyprzedać polskie dobra zagranicy.

instagram.com/zygmunt_chajzer

Zaskakujące, jak mieszka Zygmunt Chajzer. Gwiazdor telewizji ceni sobie szczególnie jedną rzecz

Zygmunt Chajzer chętnie publikuje w swoich mediach społecznościowych fotografie wykonane w swoim domu. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, w jakich warunkach mieszka gwiazdor. I trzeba przyznać, że są one naprawdę zachwycające!

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Instagram/taannamucha

Gwiazdy

Internautka ostro oceniła sylwetkę Anny Muchy. Aktorka nie czekała z odpowiedzią, padła bezbłędna riposta

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Paweł Małaszyński ma poważne kłopoty, ktoś podszywa się pod niego w sieci. Aktor ostrzega fanów

Czytaj więcej >
TVP

Gwiazdy

Maciej Musiał otrzymał list od Franciszka Pieczki, nie zdążył na niego odpowiedzieć. Ujawnił poruszającą treść wiadomości

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube/ BBC News / Rex Features/East News

Gwiazdy

Ujawnił ostatnią wolę królowej Elżbiety II. Miała wyjątkową, trudną do spełnienia prośbę do Harry’ego

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

„Świat według Kiepskich”. Tak wyglądały ostatnie chwile Dariusza Gnatowskiego. "Bardzo trudna, żmudna akcja"

Czytaj więcej >
Dzieci w "The Voice of Poland", fot. "The Voice of Poland"/TVP2/24.09.2022

Gwiazdy

"The Voice of Poland". Dziecko uczestniczki marzyło, by poznać Tomsona i Barona

Czytaj więcej >