Goniec.pl
Iza Krzan

fot. Instagram @izabellakrzan

Izabella Krzan wypoczywa na Mazurach. Niestety, doszło do bolesnego incydentu

1 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Izabella Krzan wybrała się na urlop. Piękna dziennikarka - w przeciwieństwie do koleżanek po fachu - nie zdecydowała się na tropiki, a na swojskie Mazury. Niestety, celebrytka szybko poznała ciemne strony tego rejonu Polski. Zamiast wypoczywać nad brzegiem jezior i stawów, walczy z dokuczliwymi gzami.

Doda

Doda reprezentantką Polski na OGAE Song Contest. Gwiazda wbiła szpilę Jackowi Kurskiemu

CZYTAJ DALEJ

Izabella Krzan nie ma łatwo - z uwagi na nieustępliwe muchy, nie może eksponować atrakcyjnego ciała w wyselekcjonowanych przed wyjazdem kostiumach kąpielowych. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" postanowiła pożalić się na swój los na Instagramie.

Izabella Krzan padła ofiarą dokuczliwych much

Wschodząca gwiazda Telewizji Polskiej wyróżniła się precyzyjnym wyczuciem i naprawdę dużą wiedzą na temat tego, w jaki sposób zachęcić swoich odbiorców do czytania o końskich muchach. Jej wpis w mediach społecznościowych wzbudził niemałe zainteresowanie.Swój edukacyjno-poznawczy post o paskudnych owadach Izabella Krzan okrasiła gorącą fotografią. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie zauważyła jednak, że podczas wykonywania zdjęcia jedna z jej apetycznych piersi wysunęła się z biustonosza.

Izabella Krzan została ukąszona przez muchę

Prezenterka TVP w swoim wpisie poinformowała także, że doszło do jej ukąszenia. Z pewnością nie było to miłe doświadczenie, ponieważ końska mucha osiąga długość nawet 15 cm. To przykre, że Izabella Krzan nie może w pełni cieszyć się piękną pogodą i atmosferą mazurskich ziem. Czy kiepski urlop przełoży się na jej humor na planie śniadaniówki?

O zbrodniczej szkodliwości much, których ofiarą została Izabela Krzan, można napisać bardzo dużo. Pomimo że to małe stworzenia, mogą zadać człowiekowi nieadekwatny do swoich wymiarów ból. Ukąszenie przez gzę może być bolesne, ponieważ owad wyposażony jest w żuwaczki oraz szczęki. Nacina skórę człowieka, by się w nią wgryźć. Brrr… to nie brzmi jak coś, co ktokolwiek chciałby przeżyć na wakacjach!

fot. Goniec.pl

Gwiazda "Potopu", "Lalki" i "13 posterunku" umarła przez śmiertelną chorobę. Widok jej grobu powoduje łzy

Małgorzata Braunek – gwiazda „Potopu”, „Lalki” i „Domu nad rozlewiskiem”. Zmarła w wieku 67 lat, ale do dziś podziwiamy jej aktorskie dziedzictwo. W trakcie swojej kariery wzbudzała spore kontrowersje. Jak wygląda jej grób? Z jakich ról ją zapamiętamy? Wspominamy największe role Małgorzaty Braunek.

Zobacz galerię >

Jesteśmy przekonani, że Izabela Krzan wyjdzie z opałów obronną ręką i pozbędzie się problematycznych owadów. Kto poprowadziłby "Pytanie na śniadanie" i "Koło fortuny", gdyby zaniemogła? Kto zaśpiewałby podczas show "Jaka to melodia". Kto raczyłby widzów świetną pracą konferansjerską podczas "Wakacyjnej trasy Dwójki"? Nie da się ukryć, że kariera pięknej Izabelli Krzan rozwija się w szybkim tempie!

Izabella Krzan twarzą Telewizji Polskiej

Miss Polonia 2016 w ostatnich miesiącach stała się jedną z głównych twarzy TVP. Cieszymy się, że prezes Jacek Kurski dokonuje świeżych wyborów, bowiem istnieje przypuszczenie graniczące z pewnością, że widzowie Telewizji Polskiej mogą być już znudzeni krnąbrnym i zdystansowanym Rafałem Brzozowskim albo rubasznym Norbim.

Ten drugi, jako prowadzący, zasłynął rozprawką na temat ilości kotletów schabowych, jakie można wysmażyć za główną wygraną w prowadzonym przez niego programie. Nieudolne przeliczanie koletów schabowych na złotówki to - przyznajemy - rozrywka "pełną gębą"!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Fatalne informacje ws. emerytur. Seniorzy mogą czuć się oszukani przez rząd

  • Zacznie się już w poniedziałek rano. Klienci będą walić do Biedronki drzwiami i oknami

  • Dostali fortunę z dotacji od państwa. Łukasz Golec wraz z żoną mieszkają w ogromnej, góralskiej willi

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >