Goniec.pl
Bronisław Komorowski co robi

East News Piotr Molecki

Wiemy, gdzie mieszka Bronisław Komorowski z żoną

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Bronisław Komorowski wraz z żoną rozpoczęli życie w nowym miejscu. Była para prezydencka ostatecznie wyniosła się z Warszawy i przeprowadziła się na piękną, spokojną Suwalszczyznę. Małżeństwo jeździło tam przez wiele lat. To popularny kierunek wśród działaczy, którzy przestają być aktywnymi politykami.

Od wielu lat Bronisław Komorowski i jego żona odwiedzali Budę Ruską, szukając wypoczynku w zacisznym miejscem. Początkowo relaksowali się u znajomych. Z czasem jednak sami zakochali się w malowniczej Suwalszczyźnie i postanowili, że przeprowadzą się tam na stałe.

Mnóstwo osób może pozazdrościć Bronisławowi Komorowskiemu i jego żonie warunków, w jakich żyją. Każdy, kto choć raz odwiedził Suwalszczyznę, wie, że jest to przepiękna kraina, w której czas się zatrzymał. Region położony w województwie podlaskim co roku przyciąga wielu turystów.

Bronisław Komorowski osiadł na Suwalszczyźnie

Jak wiele innych osób Bronisław Komorowski zachwycił się Suwalszczyzną – krainą, która wygląda, jakby ktoś wyciągnął ją z baśni. Nie jest zresztą jedynym politykiem, który postanowił na stałe zamieszkać w tych okolicach. W tym regionie spokój znajdują mieszkańcy wielkich miast.

Były prezydent wraz z żoną po tym, jak przez lata regularnie odwiedzali znajomych w Budzie Ruskiej, sami postanowili kupić tam ziemię. Małżeństwo zakupiło działkę o powierzchni 2 hektarów. Na jej terenie stanęła drewniana dacza letniskowa.

[EMBED-243]

O przyjęciach pełnych gości powstały już legendarne opowieści. Podobno byłego prezydenta odwiedzało nawet sto osób jednocześnie. Wszyscy zachwycali się otoczeniem natury. Polityk wreszcie podjął z żoną decyzję, żeby postawić tam dom, w którym para będzie mogła mieszkać przez cały rok.

Wreszcie w Budzie Ruskiej zakończono budowę murowanego domu, który jest stylizowany na dworek. Stawianie nieruchomości rozpoczęło się już w 2018 roku. W końcu były prezydent może na stałe wyprowadzić się z Warszawy.

Bronisław Komorowski w raju polityków

Bronisław Komorowski już od kilku miesięcy mieszka w polskim raju polityków. Jego dom stanął na końcu wsi i znajduje się niedaleko jeziora. Małżeństwo może liczyć na życzliwość sąsiadów, którzy jednak szanują ich prywatność. Przed posiadłością Komorowskich pojawiła się specjalna tabliczka z prośbą o nieprzeszkadzanie. Ci ujawnili jednak, że była para prezydencka jest bardzo życzliwa i serdeczna. Przyznali też, że często widać ich podczas wykonywania codziennych czynności przy domu, jak podlewania czy przycinanie roślin w ogrodzie.

Była para prezydencka prowadzi teraz spokojne życie i zajmuje się ogrodem, chodzi na ryby czy też wypoczywa nad jeziorem. To zupełnie inne warunki niż te, które mieli w przeszłości. Przed objęciem funkcjo prezydenta Bronisław Komorowski mieszkał w blisko 160-metrowym apartamencie na Powiślu.

Później Komorowscy kupili mieszkanie na Pradze. Jednak najwyraźniej postanowili spędzić emeryturę w spokojniejszym regionie. Warto przypomnieć, że na Suwalszczyźnie od dawna mieszka już Jarosław Palikot. Były polityk osiedlił się w Dzierwanach. Imponującą rezydencję w tym regionie kupił także były minister zdrowia Łukasz Szumowski.

  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuszczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >