Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk

TRICOLORS/East News

Wnuk Krzysztofa Krawczyka stracił alimenty po śmierci piosenkarza. Ojciec chłopca nie ma pieniędzy

24 Listopada 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk miał jednego biologicznego syna oraz tylko jednego prawowitego wnuka. Bartek jest owocem pierwszego małżeństwa Krzysztofa Krawczyka Juniora i dzisiaj ma już 15 lat. Chłopiec po śmierci swojego dziadka stracił alimenty, bowiem jego schorowany ojciec nie jest w stanie sam łożyć na dziecko.

Krzysztof Krawczyk Junior rozstał się z byłą żoną, Aleksandrą, gdy ich syn był jeszcze niemowlakiem. Rozwód był trudny, a rodzina gwiazdora robiła wszystko, by udowodnić, że ojcem chłopca nie jest syn Krzysztofa Krawczyka.

agata mlynarska

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Dziennikarka ma poważne problemy zdrowotne

CZYTAJ DALEJ

Prawnicy Krzysztofa juniora zażądali nawet testów DNA, bowiem bliscy mężczyzny przekonywali, że z powodu padaczki i leków, które mężczyzna przyjmuje, jest on bezpłodny. Badania potwierdziły jednak, że Bartek jest prawowitym wnukiem Krzysztofa Krawczyka.

Wnuk Krzysztofa Krawczyka stracił alimenty

Sąd przyznał matce Bartka alimenty w wysokości około 650 złotych. Krzysztof junior nie był jednak w stanie płacić tak wysokiej kwoty, bowiem sam od lat utrzymuje się ze skromnej renty inwalidzkiej. Kobieta pozwała się o alimenty ojca swojego eksmęża i dziadka dziecka - Krzysztofa Krawczyka.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Dziadek nie chciał dobrowolnie łożyć na wnuka. Nie pojawiał się na rozprawach, zasłaniając się chorobą. W końcu wystąpiłam o zabezpieczenie alimentów na czas trwania procesu. Sąd przyznał mi 150 złotych - wyznała Aleksandra w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Ostatecznie proces zakończył się ugodą, a Krzysztof Krawczyk zrozumiał, że jego syn nie jest w stanie płacić alimentów na chłopca. Choć piosenkarz nie utrzymywał bliskich kontaktów z wnukiem i jego mamą, regularnie przekazywał im pieniądze za pośrednictwem swojej żony, Ewy Krawczyk lub jej siostry, Barbary. Gdy artysta zmarł, wpłaty ustały.

- Bartek był na pogrzebie dziadka, złożył kondolencje wdowie i bliskim, widział się tam z tatą. Dostawał alimenty jeszcze przez dwa miesiące od śmierci piosenkarza, ale to się skończyło - ujawnił informator serwisu pomponik.pl

Krzysztof Krawczyk junior walczy o spadek po ojcu

Jak donosi źródło "Pomponika", mama 15-latka postanowiła więc ponownie wnioskować o alimenty od swojego byłego męża i ojca chłopca, Krzysztofa Juniora. Syn gwiazda nie ma jednak środków, by płacić na syna, bowiem sam jest dopiero w trakcie walki o spadek po swoim sławnym tacie. 48-latek chciałby jednak wspierać chłopca i ma zamiar podzielić się z nim zdobytymi pieniędzmi.

Powalające sceny na grobie Krzysztofa Krawczyka. Wszystko w jego urodziny

Slajd 1 z 5

fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Odwiedziny na grobie ojca

W rocznicę urodzin Krzysztofa Krawczyka jego grób odwiedził syn wspólnie z wieloletnim przyjacielem ojca, Marianem Lichtmanem. / fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Na razie syna gwiazdora postanowił wesprzeć jego opiekun ze Stowarzyszenia "Studio Integracji", Krzysztof Cwynar. Mężczyzna pomógł 48-latkowi w otrzymaniu dodatku do renty, który umożliwi Krzysztofowi juniorowi zarówno zakup leków, jak i wsparcie finansowe syna.

- Z pomocą naszej prawniczki Krzyś wywalczył dodatek do renty po śmierci rodziców. Do tysiąca złotych, które już dostaje, dołożą mu około czterysta złotych i dzięki temu będzie miał na leki i na alimenty dla syna. Temu dziecku trzeba pomóc - wyjawiło źródło serwisu.

Normalnie aż braknie słów. Warunki, w jakich mieszka Kasia Tusk, zapierają dech

Slajd 1 z 7

/fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Kuchnia

W swojej kuchni Kasia Tusk postawiła na elegancję i funkcjonalność. Jasne pomieszczeni dodatkowo oświetla światło dzienne, które wpada do środka przez ogromne okiennice. Z białymi szafkami kuchennymi i jasnym marmurowym blatem kontrastuje podłoga, którą influenserka wyłożyła kafelkami tworzącymi czarno-białą mozaikę. /fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik


Monika MajkoAutor

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Joanna Opozda-Królikowska i Antek Królikowski

Gwiazdy

Joanna Opozda źle znosi ciążę. Aktorka ma problemy zdrowotne

Czytaj więcej >
Basia Kurdej-Szatan

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan lubi imprezować. Zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gwiazdy

Jacek Kurski nie czekał na ostateczne pozwolenie. Ruszyły prace przy "Sylwestrze Marzeń"

Czytaj więcej >
AKPA/Podlewski

Gwiazdy

Kasia Cichopek w zalotnej kreacji na urodzinach "Bayer Full"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Królowa życia" przeszła metamorfozę. Wynik finalny podzielił internautów

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Wielkie zmiany w jury "MasterChef junior"

Czytaj więcej >