Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk junior

Screen „Uwaga! TVN” uwaga.tvn.pl

Ujawniono, ile miesięcznie dostaje syn Krzysztofa Krawczyka. Otrzymuje niską rentę

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk Junior postanowił wyznać prawdę o tym, jak wygląda jego życie. Jedyny potomek słynnego piosenkarza, który odszedł na początku kwietnia br., opowiedział m.in. o swojej trudnej relacji z ojcem i macochą. Junior wyznał także, że na co dzień utrzymuje się jedynie z bardzo skromnej renty.

Krzysztof Krawczyk junior jest owocem związku piosenkarza i jego drugiej żony, Haliny Żytkowiak. Mężczyzna zaprosił do swojego domu dziennikarzy programu „Uwaga! TVN”, którzy przygotowali materiał o życiu syna słynnego artysty. Okazuje się, że Krawczyk Junior ledwo wiąże koniec z końcem.

Krzysztof Krawczyk junior ujawnił, ile wynosi jego renta

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku, a jego nagłe odejście poruszyło cały kraj. Śmierć piosenkarza była także ogromnym szokiem dla jego syna, Krzysztofa Krawczyka juniora, który bardzo przeżył stratę ojca, mimo iż łączyła ich bardzo trudna relacja.

Matką Krzysztofa Krawczyka Juniora była druga żona piosenkarza, Halina Żytkowiak. Gwiazdor nigdy nie był bardzo przywiązany do syna, a jego rozstanie z matką chłopca tylko pogłębiło ich problemy z nawiązaniem wspólnej więzi. Po latach artysta przyznał, że zbyt późno pojął, co znaczy być ojcem.

Junior długo nie mógł pogodzić się z rozstaniem rodziców i tym, że jego ojciec znalazł nową miłość. Jak przyznał w rozmowie z dziennikarzami 47-latek, macocha również nie darzyła go sympatią i na przestrzeni lat miała wielokrotnie utrudniać mu kontakty z tatą.

Krzysztof Krawczyk Junior przez wiele lat mieszkał z dziadkami, a po ich śmierci do mieszkania wprowadził się jego stryj wraz z żoną i synem. Dzisiaj 47-latek zajmuje tylko jeden pokój, jednak i tak woli przebywać poza domem. Jak przyznał, w mieszkaniu spędza tylko tyle czasu, ile musi, ponieważ codziennie odbywają się tam libacje alkoholowe.  

- Chodzi o to, żeby chociaż trochę być poza domem, odciąć się od stresu, który jest tam, niebezpieczeństw - tłumaczył reporterom „Uwagi”.

Syn Krzysztofa Krawczyka od wielu lat zmaga się z pourazową padaczką, której doznał w wyniku wypadku samochodowego w 1988 roku. Jako 14-latek podróżował wówczas ze swoim ojcem i macochą. Krzysztof Krawczyk zasnął za kierownicą, a ich pojazd uderzył w drzewo

Junior długo nie zdawał sobie sprawy, jak poważnych obrażeń doznał. Teraz nie jest w stanie podjąć stałej pracy z powodu nawracających napadów padaczki. Na co dzień utrzymuje się ze skromnej renty, która wynosi zaledwie 1000 złotych.

Choć syn Krzysztofa Krawczyka znajduje się w trudnej sytuacji już od dawna, piosenkarz zdawał się nie zauważać jego problemów. Junior przyznał, że miał ograniczony kontakt z tatą i nie wie, ile informacji do niego docierało. Ostatni raz widzieli się bezpośrednio 1,5 roku temu, a w ostatnich miesiącach przed śmiercią artysty nie mieli żadnego kontaktu. 

  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >