Goniec.pl
zenek-martyniuk-disco-polo

East News/AGENCJA SE

Wielkie szczęście w domu Martyniuków. Danuta i Zenek mogą w końcu spędzać czas z wnuczką

15 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Po miesiącach pełnych najróżniejszych problemów Zenek Martyniuk wreszcie ma powody do radości. Nie oznacza to bynajmniej, że skończyły się jego trudności rodzinne, ale gwiazda disco polo przynajmniej może regularnie widywać się z wnuczką. To najszczęśliwsza wiadomość w jego rodzinie. Laura znów ma kontakt z dziadkami.

Choć mogłoby się wydawać, że Zenek Martyniuk ma już za sobą szczyt popularności, to jego nazwisko przez długi czas przewijało się w mediach społecznościowych w ciągu ostatnich miesięcy. Wszystko przez problemy rodzinne lidera grupy Akcent.

Lewandowski

Robert Lewandowski skierował właśnie wiadomość do wszystkich Polaków

CZYTAJ DALEJ

Zenek Martyniuk osiągnął coś, czego nie spodziewałby się żaden artysta disco polo w Polsce. Nie dość, że zespół, który założył na przełomie 1989 i 1990 roku, nadal cieszy się popularnością, to wokalista doczekał się filmu inspirowanego jego historią. Takiego scenariusza nie mógł przewidzieć żaden polski artysta.

Rodzinne problemy Zenka Martyniuka

Choć na drodze Zenka Martyniuka pojawiło się mnóstwo sukcesów, piosenkarz musiał zmierzyć się z prywatnymi problemami. Jego syn rozwiódł się ze swoją żoną wraz z początkiem 2021 roku. Przed rozpadem tego małżeństwa w mediach pojawiło się wiele niepokojących informacji.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Nie jest już żadną tajemnicą, że Daniel Martyniuk i Ewelina rozstali się w bardzo złych stosunkach. Syn gwiazdy disco polo często poruszał temat problemów małżeńskich w mediach. Niestety niekoniecznie był wiarygodnym źródłem, mając na uwadze jego konflikty z prawem.

Jego rodziców jednak zmartwiła inna rzecz. Daniel i Ewelina doczekali się córki. Dziadkowie natomiast bez względu na trudną historię rodzinną nadal chcieli utrzymywać kontakt z Laurą. Niestety z uwagi na sytuację pandemiczną nie było to łatwe.

Zwłaszcza że jeszcze przed rozwodem Ewelina postanowiła zabrać córkę do Russocic – miejscowości położonej w okolicach Białegostoku. To spowodowało, że gwiazda disco polo i jego żona mieli jeszcze bardziej utrudniony dostęp do wnuczki.

W domu Zenka Martyniuka znów jest dobrze

W ciągu ostatnich tygodni w życiu Zenka Martyniuka wiele się jednak zmieniło. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Super Express piosenkarz disco polo doszedł do porozumienia ze swoją byłą synową.

Z uwagi na to, że sytuacja pandemiczna zaczyna wygasać, lider zespołu Akcent może odwiedzać swoją wnuczkę częściej. W dodatku po tym, jak porozumiał się z Eweliną i jej rodziną, w Russocicach jest mile widzianym gościem.

Choć może wydawać się to przykre, niedługo może się okazać, że Laura ma lepsze relacje ze swoim dziadkiem niż ojcem. Według Super Expressu dziewczynka uwielbia przebywać w towarzystwie Zenka Martyniuka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • „Ze smutkiem przyjęliśmy z Agatą wiadomość”. Andrzej Duda o śmierci Witolda Kieżuna

  • Poważna wpadka na żywo w TVP. Prowadzący pomylił gości

  • Nagranie zachowania kandydatki PiS po wyborach w Rzeszowie. W sieci wielka dyskusja

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: WP Gwiazdy

Podobne artykuły

Wiadomości

W całej Polsce odbędą się protesty w obronie TVN

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wszedł do kościoła w czapce. Teraz ścigają go za obrazę uczuć religijnych

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wrocław: kierowca wjechał w ekipę sprzątającą po poprzednim wypadku

Czytaj więcej >

Wiadomości

Anna Kornecka zdymisjonowana. Krytykowała Polski Ład

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rodzina Basi zdradziła jej ostatnie słowa przed tragiczną śmiercią

Czytaj więcej >

Wiadomości

Leżał pod szpitalem i krzyczał z bólu. Wcześniej nie chciano go przyjąć

Czytaj więcej >