Goniec.pl
Wpadka w DDTVN

fragment programu „Dzień Dobry TVN”, prod. TVN

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Widzowie przyłapali Izę ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na kłamstwie

24 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" Izabela Juszczak, uczestniczka piątej edycji "Ślubu do pierwszego wejrzenia", zaliczyła niemałą wpadkę, którą wychwycili widzowie. Przyłapali ją na kłamstwie, które potem bohaterka programu TVN musiała wytłumaczyć.

Piąta edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przeszła już do historii, a z trzech par, która zostały dobrane przez ekspertów, w zasadzie tylko Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn mają szansę, by dalej być razem.

Wpadka w „Dzień Dobry TVN”

Ostatnio w studiu „Dzień Dobry TVN” pojawiła się właśnie Iza, jednak obok niej na kanapie popularnej śniadaniówki usiadła mama, a nie mąż. Fakt ten nie umknął widzom, jednak największe zdziwienie wzbudziła w nich nie sama nieobecność Kamila, a odpowiedź Izy w tej sprawie.

- Kamil został w domu. Niestety, nie mógł przyjechać z nami tutaj. Później w ostatniej chwili dostał wolne w pracy, ale już było za późno - powiedziała na antenie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że para wcześniej chwaliła się na Instagramie, że do Warszawy przyjechali razem. W mediach społecznościowych zasypali ją pytaniami, dlaczego skłamała na wizji i o prawdziwy powód nieobecności Kamila w programie. Na odpowiedź nie musieli długo czekać. Nagrała wideo, które pojawiło się na jej profilu w mediach społecznościowych.

- Chciałabym sprostować jedną bardzo ważną sprawę. Plan od samego początku był taki, że ja miałam przyjechać tutaj tylko sama z mamą. Dopiero w ostatniej chwili okazało się, że Kamil z nami przyjedzie. Nie mogliśmy pewnych kwestii odnośnie do wywiadu zmienić - wytłumaczyła widzom.

Najważniejszą kwestią było jednak to, dlaczego tak jawnie minęła się z prawdą w programie. Było to proste pytanie, na które można było łatwo i - przede wszystkim - szczerze odpowiedzieć. To również Iza postanowiła skomentować, tłumacząc się przede wszystkim stresem.

- Na wizji zostałam zaskoczona tym pytaniem, nie spodziewałam się w ogóle tego pytania, ja się po prostu zestresowałam i popełniłam gafę. Weźcie pod uwagę, że to duży stres. Chciałabym to tutaj sprostować, proszę nie mieć mi tego za złe, że ja tutaj jakieś kłamstwo zrobiłam. Dla mnie, dla nas, jest to nowa sytuacja i proszę o trochę wyrozumiałości - powiedziała.

undefined

Zapewne wielu fanów rozumie powód i wybaczyło Izie tę wpadkę, chociaż część zapewne nadal wietrzy w tym jakiś spisek. W programie Iza mówiła jednak, że razem z Kamilem nadal są razem i rozwijają swoją relację. Chcą nawet zamieszkać razem w Bytomiu, bowiem Iza ma własny salon fryzjerski i Kamilowi łatwiej będzie znaleźć nową pracę, niż jej przenieść całą firmę.

undefinedundefined

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: DDTVN

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >