Goniec.pl
Nikkie de Jager miała tajemnicę

instagram.com/nikkietutorials

Ukrywała przed chłopakiem, że urodziła się mężczyzną. Zareagował w piękny sposób

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Prowadząca Eurowizję 2021 Nikkie de Jager opowiedziała o swojej osobistej historii. Nie wszyscy wiedzą, że jest osobą transpłciową. Niestety w swoim życiu doświadczyła wielu przykrych sytuacji z tego powodu. Początkowo młoda vlogerka bała się powiedzieć o swojej tożsamości płciowej partnerowi. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.

Osoby transpłciowe często spotykają się z dyskryminacją i nieprzyjemnymi sytuacjami, o czym doskonale przekonała się Nikkie de Jager. Prowadząca Eurowizję 2021 padła ofiarą szantażu. Jeszcze zanim dokonała coming outu, była zastraszana przez osoby, które groziły, że upublicznią informacje o jej tożsamości płciowej.

Dzisiaj cały świat już wie, że Nikkie de Jager jest osobą transpłciową. Jedna z najpopularniejszych młodych vlogerek opowiedziała o tym w materiale wideo, który opublikowała w ubiegłym roku. Ujawniła też, że osoby, które poznała w przeszłości, szantażowały ją.

Coming out Nikkie de Jager

Obecnie Nikkie de Jager jest jedną z najsłynniejszych młodych vlogerek. Jej Instagram obserwuje już ponad 14 milionów internautów. Na swoim kanale uczy między innymi, jak korzystać z kosmetyków.

Jej popularność znacznie wzrosła po tym, jak została jedną z prowadzących Eurowizję 2021. Wiele osób jedna jeszcze wówczas nie wiedziało, że młoda gwiazda ma za sobą traumatyczne doświadczenia.

[EMBED-243]

Vlogerka opowiedziała o tym, jak padła ofiarą szantażu z powodu swojej tożsamości płciowej. Wówczas jednak jeszcze nie dokonała coming outu. Materiał wideo opublikowała zaraz po rozpoczęciu się 2020 roku.

Intymne wyznanie Nikkie de Jager

Nikkie de Jager opublikowała jeden z najważniejszych filmów w swoim życiu 13 stycznia. Od tego czasu materiał wideo obejrzano już blisko 37 milionów razy. Szczególne emocje mógł wzbudzić wśród innych osób transpłciowych, które musiały mierzyć się z nienawiścią i dyskryminacją.

W filmie prowadząca Eurowizję 2021 przyznała, że chce rozpocząć nowy rok szczerym wyznaniem, ponieważ nie chce się już ukrywać. Młoda vlogerka opowiedziała o osobach, które poznała w przeszłości. Po tym, jak stała się sławna, zaczęły ją szantażować.

Prześladowcy straszyły Nikkie de Jager, że opublikują informacje dotyczące jej tożsamości płciowej w mediach. Wreszcie popularna vlogerka sama postanowiła dokonać coming outu. Oświadczyła, że choć urodziła się w ciele chłopca, zawsze czuła się dziewczyną.

Influencerka miała jeszcze jedno wyzwanie. O tym, że jest transpłciową osobą, nie wiedział początkowo jej chłopak. Nikkie de Jager obawiała się jego reakcji, ale wreszcie zdecydowała się na szczere wyznanie.

Partner vlogerki zrozumiał, że bała się odrzucenia. To jeszcze nie wszystko. Niedługo później się jej oświadczył. Para podczas wakacji 2019 roku ogłosiła, że się zaręczyła.

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >