Goniec.pl > Wiadomości > Tragiczny wypadek w Lubelskim. Po zderzeniu tir wbił się w drzewo, nie żyje jedna osoba
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 20.11.2023 16:03

Tragiczny wypadek w Lubelskim. Po zderzeniu tir wbił się w drzewo, nie żyje jedna osoba

wypadek
KPP w Kraśniku

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Liśnik Duży (woj. lubelskie). Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje.

Liśnik Duży. Tragiczny wypadek o poranku

Do wypadku doszło w poniedziałek 20 listopada o świcie, przed godziną 6.00 na odcinku drogi krajowej nr 74 między Annopolem i Kraśnikiem.

Według wstępnych ustaleń policji kierowca samochodu osobowego doprowadził do wypadku podczas manewru wyprzedzania. Zderzył się z tirem, który po kolizji zjechał do rowu. Doszło do tragedii.

Nie żyją dwie małe dziewczynki i ich matka. Policja zatrzymała ojca

Tragiczny wypadek, nie żyje 66-letni mężczyzna

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu zdarzenia mundurowi, kierujący osobową kią 41-latek, wyprzedzając samochody ciężarowe, doprowadził do zdarzenia z jadącym z naprzeciwka tirem.

- Po zderzeniu pojazdów 66-letni kierowca ciężarówki zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pomimo reanimacji zmarł na miejscu - przekazał asp. Paweł Cieliczko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

3.png
KPP w Kraśniku
2.png
KPP w Kraśniku

41-letni kierowca przewieziony do szpitala, policja wyjaśnia okoliczności

Kierujący osobową kią 41-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Policja na miejscu zdarzenia wprowadziła ruch wahadłowy do czasu zakończenia czynności prokuratorskich. W najbliższym czasie służby będą wyjaśniać okoliczności tragicznego wypadku.

Jak przekazała policja w mediach społecznościowych, minionej doby doszło aż do 24 wypadków na polskich drogach. 4 osoby poniosły śmierć, a 36 osób zostało rannych. 

Źródło: KPP Kraśnik/PAP