Goniec.pl
Eurowizja wpadka goni

East News Rex Features (zdjęcie ilustracyjne)

Totalna kompromitacja. Wpadka za wpadką na Eurowizji

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Takiego biegu wydarzeń uczestnicy Eurowizji 2021 nie przewidzieli. Gwiazdy mają prawo do niezadowolenia po tym, jak przebiegły próby przed koncertem. Podczas występów wpadka goniła wpadkę. Problemy techniczne mogą niepokoić, zwłaszcza że już dzisiaj ma odbyć się pierwszy półfinał. Seria gaf mogła wybić artystów z rytmu.

Fani Eurowizji z niecierpliwością czekają na pierwszy półfinał, który odbędzie się we wtorek 18 maja. Przed koncertami odbywają się próby uczestników, by podczas transmisji na żywo wszystko poszło zgodnie z planem. Niestety w trakcie dzisiejszych prób wpadek było aż za dużo.

Widzowie, którzy śledzą Eurowizję 2021, już o 21:00 czasu polskiego będą mogli obejrzeć transmisję pierwszego półfinału. Wówczas już organizatorzy oraz uczestnicy nie mogą już sobie pozwolić na nawet najmniejszą wpadkę. Niestety po tym, co działo się podczas prób, stres może być jeszcze większy.

Problemy podczas prób Eurowizji 2021

Media, które relacjonują wszystko, co dzieje się podczas Eurowizji 2021, wyliczyły już nawet większość wpadek, do których doszło w czasie prób przed pierwszym półfinałem. Szczególnie niepokojące jest to, że gafy miały miejsce nawet w trakcie próby generalnej, która powinna być jedynie potwierdzeniem, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Okazało się, że duży problem stanowiły odsłuchy, które są bardzo ważne dla uczestników. Artyści słyszą siebie na tzw. uchu, czyli słuchawce. W przypadku technicznych wpadek gwiazdy zaczynają improwizować i nie zawsze wychodzi im to na dobre.

[EMBED-243]

Dziennikarze zauważyli, że gdy na scenie pojawiła się Roxen, doszło do fatalnej wpadki. Reprezentantka Rumunii spóźniła się w refrenie i od tego momentu już nie śpiewała w rytmie muzyki. Artystka wskazywała na ucho, sugerując problemy techniczne.

Warto przypomnieć, że jeśli występ artysty zakłócony jest z winy organizatora, to reprezentant może powtórzyć piosenkę. Rumuńskiej piosenkarce pozwolono na to, by zaśpiewała jeszcze raz po wszystkich próbach.

Kolejne wpadki na próbach Eurowizji 2021

Nie tylko przygotowania Roxen do półfinału Eurowizji 2021 okazały się klapą. Kolejne problemy pojawiły się podczas występu ukraińskiego zespołu Go_A. Członkowie grupy również mieli kłopoty techniczne związane z odsłuchem.

Do kolejnej gafy doszło w trakcie próby Destiny. Reprezentantka Malty jest faworytką bukmacherów. Niestety wpadka goniła wpadkę, dlatego artyści mogą być jeszcze bardziej zestresowani przed nadchodzącym pierwszym półfinałem.

Podczas prób w pewnym momencie nastąpiła też przerwa, która trwała kilka minut. Wówczas dziennikarze widzieli tylko rzut na arenę. Bez wyjaśnienia transmisja została wznowiona po krótkim czasie.

Przypominamy, że Rafał Brzozowski oraz Dadi Freyr czekają na wyniki testów na obecność SARS-CoV-2. W środę artyści będą wiedzieli, czy dane im będzie wystąpić podczas prób do drugiego półfinału, który odbędzie się 20 maja o 21:00.

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >