NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Łomża

Łomża

Łomża

cmentarz
23.07.2023 18:44 Poszli na grób bliskich i zamarli. Skandal na cmentarzu w polskim mieście

Do skandalicznej sytuacji doszło 22 lipca na cmentarzu w Łomży, gdzie nieznani wandale zdewastowali nagrobki na cmentarzu. Kiedy bliscy zmarłych osób pochowanych na cmentarzu przy ul. Kopernika w Łomży pojawili się na miejscu, zastali straszny widok. 

Aresztowanie
24.05.2023 16:07 60-latek zgłosił się do szpitala z bólem przedramienia. Lekarze natychmiast wezwali policję

60-letni mężczyzna zgłosił się do łomżyńskiego szpitala z bólem przedramienia, który miał mu doskwierać od kilku dni. Po wykonaniu wstępnych badań okazało się, że dolegliwość pojawiła się nie bez przyczyny, a lekarze nie kryli swojego zdumienia. Medycy bez wahania zadzwonili na policję i powiadomili funkcjonariuszy o swoim odkryciu. Przygoda na SOR-ze to nic w porównaniu do tego, co może jeszcze czekać seniora.

wandal
02.03.2023 14:13 Dantejskie sceny na komendzie. 36-latek miał zdemolować posterunek, a wcześniej podpalić samochód

Na wyjątkowo krewkiego delikwenta natknęli się policjanci w miejscowości Łomża (woj. podlaskie). 36-letni mężczyzna, który aktualnie przebywa w areszcie, miał najpierw podpalić samochód, następnie zgłosić się do lokalnej komendy policji. Tam jednak miał stracić nad sobą panowanie, zdemolować poczekalnię, zwyzywać dyżurnych, po czym uciec. Usłyszał już zarzuty.

policja
13.01.2023 22:47 Łomża. Policjant zgubił notatki służbowe z danymi kilkudziesięciu osób. Komenda apeluje o ostrożność

Łomża. O nietypowym wydarzeniu informuje tamtejsza Komenda Miejska Policji. Jeden z policjantów zgubił służbowe notatki, co może skutkować potencjalnym wyciekiem danych mieszkańców powiatu łomżyńskiego. Sprawa jest poważna - śledztwo w tej sprawie podjęła Prokuratura Rejonowa w Łomży.